Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 4 143:5335:58
2. Łukasz Bodych Znicz Basket Pruszków 4 142:3735:39
3. Jakub Patoka WKK Wrocław 4 132:5733:14
4. Filip Stryjewski SKS Starogard Gdański 4 129:5832:30
5. Szymon Ryżek SKS Starogard Gdański 4 126:5631:44
6. Hubert Pabian Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 124:5231:13
7. Santiago Vaulet Miasto Szkła Krosno 4 124:2031:05
8. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 4 124:1731:04
9. Damian Janiak Decka Pelplin 4 123:2430:51
10. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 4 122:5630:44
11. Maksymilian Motel KS Księżak Łowicz 4 122:5230:43
12. Michał Chrabota WKK Wrocław 4 121:4730:27
13. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 4 119:5529:59
14. Mateusz Szczypiński Rawlplug Sokół Łańcut 4 118:5629:44
15. Bartłomiej Karolak SKS Starogard Gdański 4 117:0729:17
16. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 4 116:4329:11
17. Bartosz Majewski Dziki Warszawa 4 116:3529:09
18. Julian Jasiński Miasto Szkła Krosno 4 116:2529:06
19. Piotr Wieloch GKS Tychy 4 115:1628:49
20. Radosław Trubacz GKS Tychy 4 114:3328:38
21. Tomasz Prostak WKK Wrocław 4 112:5728:14
22. Szymon Walczak Znicz Basket Pruszków 4 112:3528:09
23. Szymon Kiwilsza Weegree AZS Politechnika Opolska 4 112:2428:06
24. Damian Szczepanik Decka Pelplin 4 112:0228:01
25. Dominik Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 4 111:5627:59
26. Szymon Tomczak TBS Śląsk II Wrocław 4 111:4427:56
27. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 111:2827:52
28. Jakub Stanios KS Księżak Łowicz 4 111:2527:51
29. Cezary Fudziak PGE Turów Zgorzelec 3 109:2436:28
30. Nick Madray WKK Wrocław 4 109:0427:16
31. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 4 107:5426:59
32. Adam Myśliwiec AZS UMCS Start II Lublin 4 105:3326:23
33. Marcin Dymała Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 104:2626:07
34. Karol Nowakowski Dziki Warszawa 4 104:1326:03
35. Bartosz Ciechociński AZS UMCS Start II Lublin 4 102:0025:30
36. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 4 101:4725:27
37. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 4 101:2025:20
38. Mikołaj Stopierzyński AZS UMCS Start II Lublin 4 100:5025:13
39. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 4 100:3725:09
40. Filip Struski Rawlplug Sokół Łańcut 4 99:4624:57
41. Szymon Walski TBS Śląsk II Wrocław 4 99:4524:56
42. Michał Sitnik TBS Śląsk II Wrocław 4 99:2324:51
43. Tymon Szymański SKS Starogard Gdański 4 98:5824:45
44. Dawid Stępień PGE Turów Zgorzelec 3 97:3732:32
45. Sebastian Bożenko TBS Śląsk II Wrocław 4 97:0924:17
46. Wojciech Pisarczyk Rawlplug Sokół Łańcut 4 97:0924:17
47. Mikołaj Kurpisz Kotwica Kołobrzeg 3 95:5932:00
48. Darrell Harris MKKS Żak Koszalin 3 95:4631:55
49. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 95:4223:56
50. Arkadiusz Adamczyk Znicz Basket Pruszków 4 95:0623:47
51. Aleksander Leńczuk TBS Śląsk II Wrocław 4 94:5323:43
52. Witalij Kowalenko SKS Starogard Gdański 4 94:4523:41
53. Łukasz Diduszko GKS Tychy 4 94:0223:31
54. Damian Pieloch Kotwica Kołobrzeg 3 94:0131:20
55. Daniel Dawdo KS Księżak Łowicz 4 93:3523:24
56. Karol Obarek AZS UMCS Start II Lublin 4 93:0623:17
57. Maksymilian Zagórski TBS Śląsk II Wrocław 4 92:5623:14
58. Norbert Maciejak PGE Turów Zgorzelec 3 92:3230:51
59. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 3 92:1930:46
60. Marcin Zarzeczny MKKS Żak Koszalin 3 92:1330:44
61. Michał Sadło SKS Starogard Gdański 4 91:3322:53
62. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 90:5522:44
63. Błażej Sowa Znicz Basket Pruszków 4 89:1222:18
64. Mateusz Bręk Rawlplug Sokół Łańcut 4 89:0122:15
65. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 4 88:4922:12
66. Łukasz Uberna Znicz Basket Pruszków 4 88:2422:06
67. Wojciech Fraś AZS AGH Kraków 3 88:0829:23
68. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 4 87:3321:53
69. Kacper Mąkowski GKS Tychy 4 87:3221:53
70. Patryk Stankowski GKS Tychy 4 85:4721:27
71. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 4 85:3321:23
72. Adrian Suliński Znicz Basket Pruszków 3 85:1628:25
73. Maciej Koperski GKS Tychy 4 84:5621:14
74. Krzysztof Wąsowicz AZS UMCS Start II Lublin 4 84:5221:13
75. Karol Michałek Decka Pelplin 4 84:2421:06
76. Sebastian Walda AZS UMCS Start II Lublin 4 83:3520:54
77. Wojciech Leszczyński AZS AGH Kraków 3 82:2227:27
78. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 3 81:2227:07
79. Tomasz Żeleźniak Dziki Warszawa 3 81:0327:01
80. Piotr Śmigielski Kotwica Kołobrzeg 3 80:1626:45
81. Remon Nelson Kotwica Kołobrzeg 3 79:5226:37
82. Marcin Wieluński Dziki Warszawa 4 79:4819:57
83. Kamil Czosnowski Znicz Basket Pruszków 4 78:0919:32
84. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 4 77:4119:25
85. Bartłomiej Pelczar AZS UMCS Start II Lublin 3 76:3525:32
86. Patryk Pułkotycki Decka Pelplin 4 76:3019:08
87. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 4 76:2719:07
88. Mateusz Kulis Decka Pelplin 4 75:3618:54
89. Michał Lis Rawlplug Sokół Łańcut 4 74:3718:39
90. Przemysław Wrona Rawlplug Sokół Łańcut 4 74:2618:37
91. Stanisław Heliński PGE Turów Zgorzelec 2 71:5335:57
92. Andrzej Krajewski GKS Tychy 4 71:1317:48
93. Tomasz Krzywdziński Miasto Szkła Krosno 4 71:0617:47
94. Wiktor Sewioł MKKS Żak Koszalin 3 70:5123:37
95. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 69:5917:30
96. Szymon Długosz Kotwica Kołobrzeg 3 69:2123:07
97. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 2 69:1734:39
98. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 4 68:5917:15
99. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 3 68:1522:45
100. Marcin Tomaszewski MKKS Żak Koszalin 3 67:5822:39
101. Michał Jankowski KS Księżak Łowicz 2 66:5933:30
102. Paweł Kopycki Dziki Warszawa 4 66:4816:42
103. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 4 66:3316:38
104. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 4 65:4316:26
105. Marcin Nowakowski Rawlplug Sokół Łańcut 2 65:4232:51
106. Bartłomiej Pietras SKS Starogard Gdański 4 65:3116:23
107. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 4 63:4715:57
108. Wojciech Jakubiak Kotwica Kołobrzeg 3 63:2421:08
109. Kacper Gordon TBS Śląsk II Wrocław 3 63:2021:07
110. Paweł Strzępek TBS Śląsk II Wrocław 3 62:0420:41
111. Krystian Tyszka GKS Tychy 4 61:5415:29
112. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 61:0315:16
113. Paweł Krefft Weegree AZS Politechnika Opolska 4 60:4215:11
114. Jakub Koelner WKK Wrocław 4 59:4314:56
115. Damian Tokarski Znicz Basket Pruszków 3 58:4119:34
116. Miłosz Morawski PGE Turów Zgorzelec 3 58:1219:24
117. Dawid Zaguła Miasto Szkła Krosno 4 57:0214:16
118. Mikołaj Smarzy AZS AGH Kraków 2 56:4928:25
119. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 3 56:4018:53
120. Tymoteusz Pszczoła AZS UMCS Start II Lublin 4 56:0114:00
121. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 3 55:3418:31
122. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 3 53:3217:51
123. Oleksandr Shcherbatiuk Decka Pelplin 4 53:2913:22
124. Szymon Sobiech Miasto Szkła Krosno 4 51:4212:56
125. Konrad Koziorowicz MKKS Żak Koszalin 2 50:5625:28
126. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 4 50:5012:43
127. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 47:5812:00
128. Piotr Leśniczak Decka Pelplin 4 47:5812:00
129. Kacper Majka AZS AGH Kraków 2 47:2823:44
130. Szymon Pawlak Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 46:4111:40
131. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 4 44:5211:13
132. Dawid Sączewski Decka Pelplin 4 44:5211:13
133. Rafał Zgłobicki AZS AGH Kraków 3 44:1314:44
134. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 3 44:1014:43
135. Mateusz Szwed Dziki Warszawa 2 44:0122:01
136. Miłosz Góreńczyk TBS Śląsk II Wrocław 3 42:4714:16
137. Sebastian Rompa Miasto Szkła Krosno 3 42:2714:09
138. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 3 41:4413:55
139. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 2 39:3319:47
140. Patryk Wieczorek Kotwica Kołobrzeg 3 38:5512:58
141. Mateusz Itrich Kotwica Kołobrzeg 3 37:1212:24
142. Norbert Ziółko AZS UMCS Start II Lublin 4 36:2009:05
143. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 4 36:1409:04
144. Adrian Pajkert Decka Pelplin 4 34:5508:44
145. Dominik Groth Dziki Warszawa 4 32:2108:05
146. Kacper Wojtuś PGE Turów Zgorzelec 3 31:4710:36
147. Jan Piliszczuk Dziki Warszawa 2 29:3314:47
148. Kacper Rojek AZS AGH Kraków 2 29:0514:33
149. Artur Ziaja GKS Tychy 2 28:4614:23
150. Jakub Nowak GKS Tychy 4 27:1706:49
151. Jakub Janik Dziki Warszawa 3 27:0709:02
152. Mikołaj Czyż MKKS Żak Koszalin 3 26:2708:49
153. Wojciech Wątroba WKK Wrocław 3 24:0308:01
154. Adam Wąsowicz Decka Pelplin 3 22:3307:31
155. Michał Pieniążek AZS AGH Kraków 3 22:1307:24
156. Bartosz Dylik KS Księżak Łowicz 4 21:2605:22
157. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 3 21:0907:03
158. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 3 20:4406:55
159. Hubert Wyszkowski Kotwica Kołobrzeg 3 20:4006:53
160. Łukasz Lewiński Weegree AZS Politechnika Opolska 3 18:2906:10
161. Filip Pruefer AZS AGH Kraków 2 17:1508:38
162. Patryk Jasiński Znicz Basket Pruszków 2 15:0707:34
163. Piotr Rydarowicz PGE Turów Zgorzelec 2 12:3406:17
164. Sebastian Kamiński SKS Starogard Gdański 3 09:2903:10
165. Bartłomiej Nycz AZS UMCS Start II Lublin 2 07:4403:52
166. Marcin Jeziorowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 07:2502:28
167. Dawid Biegoń AZS AGH Kraków 2 06:1003:05
168. Paweł Czubak MKKS Żak Koszalin 2 05:4702:54