1 kolejka

AZS UMCS Start II Lublin - KS Księżak Łowicz 24.09.2021 17:00
24.09.2021 17:00
88:80
MKKS Żak Koszalin - Rawlplug Sokół Łańcut 25.09.2021 13:00
25.09.2021 13:00
69:79
Decka Pelplin - Znicz Basket Pruszków 25.09.2021 17:00
25.09.2021 17:00
63:58
Miasto Szkła Krosno - SKS Starogard Gdański 25.09.2021 17:00
25.09.2021 17:00
74:85
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa 25.09.2021 17:30
25.09.2021 17:30
71:64
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 25.09.2021 18:00
25.09.2021 18:00
71:74
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 25.09.2021 18:00
25.09.2021 18:00
59:84
TBS Śląsk II Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 27.09.2021 19:00
27.09.2021 19:00
142:54

2 kolejka

SKS Starogard Gdański - AZS UMCS Start II Lublin 01.10.2021 19:00
01.10.2021 19:00
98:94
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 02.10.2021 12:00
02.10.2021 12:00
87:62
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sensation Kotwica Kołobrzeg 02.10.2021 17:00
02.10.2021 17:00
88:77
WKK Wrocław - Dziki Warszawa 02.10.2021 18:00
02.10.2021 18:00
88:56
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 02.10.2021 18:00
02.10.2021 18:00
77:95
PGE Turów Zgorzelec - Rawlplug Sokół Łańcut 02.10.2021 18:00
02.10.2021 18:00
77:101
GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin 02.10.2021 18:00
02.10.2021 18:00
85:84
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków 02.10.2021 20:00
02.10.2021 20:00
79:70

3 kolejka

AZS AGH Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 08.10.2021 19:00
08.10.2021 19:00
61:94
Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 09.10.2021 16:00
09.10.2021 16:00
101:87
Decka Pelplin - Rawlplug Sokół Łańcut 09.10.2021 17:00
09.10.2021 17:00
79:91
Weegree AZS Politechnika Opolska - SKS Starogard Gdański 09.10.2021 17:30
09.10.2021 17:30
89:82
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 09.10.2021 18:00
09.10.2021 18:00
76:66
Dziki Warszawa - KS Księżak Łowicz 09.10.2021 18:00
09.10.2021 18:00
101:60
GKS Tychy - PGE Turów Zgorzelec 09.10.2021 19:00
09.10.2021 19:00
114:77
AZS UMCS Start II Lublin - Znicz Basket Pruszków 10.10.2021 18:30
10.10.2021 18:30
103:64

4 kolejka

MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.10.2021 13:00
16.10.2021 13:00
71:90
Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 16.10.2021 17:30
16.10.2021 17:30
70:65
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz 16.10.2021 18:00
16.10.2021 18:00
103:95
SKS Starogard Gdański - Dziki Warszawa 16.10.2021 18:00
16.10.2021 18:00
76:82
Znicz Basket Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska 16.10.2021 18:00
16.10.2021 18:00
81:70
GKS Tychy - Decka Pelplin 16.10.2021 18:00
16.10.2021 18:00
84:85
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 16.10.2021 18:00
16.10.2021 18:00
92:73
TBS Śląsk II Wrocław - AZS UMCS Start II Lublin 17.10.2021 19:00
17.10.2021 19:00
88:92

5 kolejka

MKKS Żak Koszalin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 20.10.2021 18:00
20.10.2021 18:00
64:80
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 20.10.2021 18:00
20.10.2021 18:00
70:74
Rawlplug Sokół Łańcut - AZS UMCS Start II Lublin 20.10.2021 18:00
20.10.2021 18:00
83:69
Dziki Warszawa - Znicz Basket Pruszków 20.10.2021 18:00
20.10.2021 18:00
67:48
AZS AGH Kraków - WKK Wrocław 20.10.2021 18:30
20.10.2021 18:30
53:83
PGE Turów Zgorzelec - Górnik Trans.eu Wałbrzych 20.10.2021 19:00
20.10.2021 19:00
60:97
KS Księżak Łowicz - SKS Starogard Gdański 20.10.2021 19:00
20.10.2021 19:00
95:104
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław 04.11.2021 18:30
04.11.2021 18:30
83:71

6 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 23.10.2021 17:30
23.10.2021 17:30
78:73
WKK Wrocław - SKS Starogard Gdański 23.10.2021 18:00
23.10.2021 18:00
91:85
Sensation Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 23.10.2021 18:00
23.10.2021 18:00
124:54
AZS AGH Kraków - MKKS Żak Koszalin 23.10.2021 18:00
23.10.2021 18:00
66:50
GKS Tychy - AZS UMCS Start II Lublin 23.10.2021 19:00
23.10.2021 19:00
93:62
Znicz Basket Pruszków - KS Księżak Łowicz 24.10.2021 17:00
24.10.2021 17:00
56:70
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin 24.10.2021 18:00
24.10.2021 18:00
73:54
TBS Śląsk II Wrocław - Dziki Warszawa 24.10.2021 19:00
24.10.2021 19:00
64:59

7 kolejka

MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław 30.10.2021 17:00
30.10.2021 17:00
77:65
Decka Pelplin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 30.10.2021 17:00
30.10.2021 17:00
81:94
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 30.10.2021 17:00
30.10.2021 17:00
77:78
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 30.10.2021 17:30
30.10.2021 17:30
87:90
PGE Turów Zgorzelec - AZS AGH Kraków 30.10.2021 18:00
30.10.2021 18:00
67:85
Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 30.10.2021 18:00
30.10.2021 18:00
58:71
SKS Starogard Gdański - Znicz Basket Pruszków 30.10.2021 18:00
30.10.2021 18:00
91:76
KS Księżak Łowicz - TBS Śląsk II Wrocław 31.10.2021 17:00
31.10.2021 17:00
95:81

8 kolejka

MKKS Żak Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 06.11.2021 17:00
06.11.2021 17:00
72:64
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz 06.11.2021 17:30
06.11.2021 17:30
77:69
WKK Wrocław - Znicz Basket Pruszków 06.11.2021 18:00
06.11.2021 18:00
96:79
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS UMCS Start II Lublin 06.11.2021 18:00
06.11.2021 18:00
81:66
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 06.11.2021 18:00
06.11.2021 18:00
89:62
AZS AGH Kraków - Decka Pelplin 06.11.2021 18:00
06.11.2021 18:00
75:58
GKS Tychy - Dziki Warszawa 06.11.2021 19:00
06.11.2021 19:00
79:78
TBS Śląsk II Wrocław - SKS Starogard Gdański 07.11.2021 19:00
07.11.2021 19:00
79:81

9 kolejka

Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 13.11.2021 17:00
13.11.2021 17:00
73:81
Miasto Szkła Krosno - AZS AGH Kraków 13.11.2021 17:00
13.11.2021 17:00
74:78
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 13.11.2021 17:30
13.11.2021 17:30
83:75
KS Księżak Łowicz - GKS Tychy 13.11.2021 18:00
13.11.2021 18:00
78:81
SKS Starogard Gdański - Rawlplug Sokół Łańcut 13.11.2021 18:00
13.11.2021 18:00
98:112
PGE Turów Zgorzelec - WKK Wrocław 14.11.2021 16:00
14.11.2021 16:00
66:77
Znicz Basket Pruszków - TBS Śląsk II Wrocław 14.11.2021 17:00
14.11.2021 17:00
76:81
AZS UMCS Start II Lublin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 14.11.2021 18:00
14.11.2021 18:00
74:70

10 kolejka

WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław 17.11.2021 17:00
17.11.2021 17:00
70:82
Rawlplug Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 17.11.2021 18:00
17.11.2021 18:00
86:96
GKS Tychy - SKS Starogard Gdański 17.11.2021 18:00
17.11.2021 18:00
101:83
Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.11.2021 18:00
17.11.2021 18:00
71:78
AZS AGH Kraków - AZS UMCS Start II Lublin 17.11.2021 18:00
17.11.2021 18:00
95:68
MKKS Żak Koszalin - Miasto Szkła Krosno 17.11.2021 18:00
17.11.2021 18:00
58:79
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 17.11.2021 19:00
17.11.2021 19:00
87:68
PGE Turów Zgorzelec - Decka Pelplin 17.11.2021 19:00
17.11.2021 19:00
73:90

11 kolejka

AZS UMCS Start II Lublin - MKKS Żak Koszalin 20.11.2021 15:00
20.11.2021 15:00
95:84
KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 20.11.2021 16:00
20.11.2021 16:00
95:87
Decka Pelplin - WKK Wrocław 20.11.2021 17:00
20.11.2021 17:00
78:53
Dziki Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 20.11.2021 18:00
20.11.2021 18:00
66:83
Miasto Szkła Krosno - PGE Turów Zgorzelec 21.11.2021 17:00
21.11.2021 17:00
87:68
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 21.11.2021 17:00
21.11.2021 17:00
53:72
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AGH Kraków 21.11.2021 17:30
21.11.2021 17:30
88:72
TBS Śląsk II Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut
InStat TV - 2021-11-24 17:55
24.11.2021 18:00
24.11.2021 18:00
84:74

12 kolejka

WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut
YouTube - 2021-11-26 17:55
26.11.2021 18:00
26.11.2021 18:00
91:94
Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKS Starogard Gdański
InStat TV - 2021-11-27 16:55
27.11.2021 17:00
27.11.2021 17:00
87:65
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno
InStat TV - 2021-11-27 16:55
27.11.2021 17:00
27.11.2021 17:00
78:70
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin
InStat TV - 2021-11-27 17:25
27.11.2021 17:30
27.11.2021 17:30
88:76
Sensation Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz
InStat TV - 2021-11-27 17:55
27.11.2021 18:00
27.11.2021 18:00
104:73
PGE Turów Zgorzelec - AZS UMCS Start II Lublin
InStat TV - 2021-11-27 17:55
27.11.2021 18:00
27.11.2021 18:00
80:75
AZS AGH Kraków - Dziki Warszawa
InStat TV - 2021-11-27 19:55
27.11.2021 20:00
27.11.2021 20:00
75:58
GKS Tychy - TBS Śląsk II Wrocław 30.11.2021 18:00
30.11.2021 18:00
--:--

13 kolejka

AZS UMCS Start II Lublin - Decka Pelplin 01.12.2021 19:00
01.12.2021 19:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Sensation Kotwica Kołobrzeg 03.12.2021 19:00
03.12.2021 19:00
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - PGE Turów Zgorzelec 04.12.2021
04.12.2021
--:--
KS Księżak Łowicz - AZS AGH Kraków 04.12.2021 16:00
04.12.2021 16:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 04.12.2021 17:00
04.12.2021 17:00
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 04.12.2021 17:30
04.12.2021 17:30
--:--
Dziki Warszawa - MKKS Żak Koszalin 04.12.2021 18:00
04.12.2021 18:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 04.12.2021 18:00
04.12.2021 18:00
--:--

14 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - TBS Śląsk II Wrocław 10.12.2021 19:45
10.12.2021 19:45
--:--
AZS AGH Kraków - SKS Starogard Gdański 11.12.2021
11.12.2021
--:--
Miasto Szkła Krosno - AZS UMCS Start II Lublin 11.12.2021
11.12.2021
--:--
KS Księżak Łowicz - MKKS Żak Koszalin 11.12.2021 17:00
11.12.2021 17:00
--:--
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska 11.12.2021 17:00
11.12.2021 17:00
--:--
WKK Wrocław - GKS Tychy 11.12.2021 18:00
11.12.2021 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków 11.12.2021 18:00
11.12.2021 18:00
--:--
Dziki Warszawa - PGE Turów Zgorzelec 11.12.2021 18:00
11.12.2021 18:00
--:--

15 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 15.12.2021
15.12.2021
--:--
TBS Śląsk II Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg 15.12.2021
15.12.2021
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 15.12.2021
15.12.2021
--:--
Dziki Warszawa - Decka Pelplin 15.12.2021 18:00
15.12.2021 18:00
--:--
KS Księżak Łowicz - PGE Turów Zgorzelec 15.12.2021 18:00
15.12.2021 18:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - WKK Wrocław 15.12.2021 19:00
15.12.2021 19:00
--:--
SKS Starogard Gdański - MKKS Żak Koszalin 15.12.2021 19:00
15.12.2021 19:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - AZS AGH Kraków 15.12.2021 19:00
15.12.2021 19:00
--:--

16 kolejka

AZS AGH Kraków - TBS Śląsk II Wrocław 18.12.2021
18.12.2021
--:--
Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 18.12.2021
18.12.2021
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 18.12.2021 17:00
18.12.2021 17:00
--:--
Decka Pelplin - KS Księżak Łowicz 18.12.2021 17:00
18.12.2021 17:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 18.12.2021 18:00
18.12.2021 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - SKS Starogard Gdański 18.12.2021 18:00
18.12.2021 18:00
--:--
MKKS Żak Koszalin - Znicz Basket Pruszków 19.12.2021 17:00
19.12.2021 17:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - Weegree AZS Politechnika Opolska 19.12.2021 18:00
19.12.2021 18:00
--:--

17 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 01.01.2022
01.01.2022
--:--
TBS Śląsk II Wrocław - MKKS Żak Koszalin 01.01.2022
01.01.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - AZS AGH Kraków 01.01.2022
01.01.2022
--:--
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg 01.01.2022
01.01.2022
--:--
Dziki Warszawa - AZS UMCS Start II Lublin 01.01.2022 18:00
01.01.2022 18:00
--:--
KS Księżak Łowicz - Miasto Szkła Krosno 01.01.2022 18:00
01.01.2022 18:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - PGE Turów Zgorzelec 01.01.2022 18:00
01.01.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Decka Pelplin 02.01.2022 18:00
02.01.2022 18:00
--:--

18 kolejka

WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 05.01.2022
05.01.2022
--:--
GKS Tychy - AZS AGH Kraków 08.01.2022
08.01.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - MKKS Żak Koszalin 08.01.2022
08.01.2022
--:--
PGE Turów Zgorzelec - TBS Śląsk II Wrocław 08.01.2022 18:00
08.01.2022 18:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - Decka Pelplin 08.01.2022 18:00
08.01.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Miasto Szkła Krosno 08.01.2022 18:00
08.01.2022 18:00
--:--
KS Księżak Łowicz - AZS UMCS Start II Lublin 08.01.2022 18:00
08.01.2022 18:00
--:--
Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 08.01.2022 18:00
08.01.2022 18:00
--:--

19 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz 15.01.2022
15.01.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - PGE Turów Zgorzelec 15.01.2022
15.01.2022
--:--
Decka Pelplin - TBS Śląsk II Wrocław 15.01.2022 17:00
15.01.2022 17:00
--:--
MKKS Żak Koszalin - GKS Tychy 15.01.2022 17:00
15.01.2022 17:00
--:--
Dziki Warszawa - WKK Wrocław 15.01.2022 18:00
15.01.2022 18:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - Miasto Szkła Krosno 15.01.2022 18:00
15.01.2022 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 15.01.2022 18:00
15.01.2022 18:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - SKS Starogard Gdański 15.01.2022 19:00
15.01.2022 19:00
--:--

20 kolejka

PGE Turów Zgorzelec - GKS Tychy 22.01.2022
22.01.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Decka Pelplin 22.01.2022
22.01.2022
--:--
TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 22.01.2022
22.01.2022
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 22.01.2022 17:00
22.01.2022 17:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - AZS UMCS Start II Lublin 22.01.2022 18:00
22.01.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Weegree AZS Politechnika Opolska 22.01.2022 18:00
22.01.2022 18:00
--:--
KS Księżak Łowicz - Dziki Warszawa 22.01.2022 18:00
22.01.2022 18:00
--:--
WKK Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg 26.01.2022
26.01.2022
--:--

21 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - Znicz Basket Pruszków 29.01.2022
29.01.2022
--:--
Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 29.01.2022
29.01.2022
--:--
AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg 29.01.2022
29.01.2022
--:--
Decka Pelplin - GKS Tychy 29.01.2022 17:00
29.01.2022 17:00
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - MKKS Żak Koszalin 29.01.2022 17:00
29.01.2022 17:00
--:--
KS Księżak Łowicz - WKK Wrocław 29.01.2022 18:00
29.01.2022 18:00
--:--
Dziki Warszawa - SKS Starogard Gdański 29.01.2022 18:00
29.01.2022 18:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - TBS Śląsk II Wrocław 29.01.2022 18:00
29.01.2022 18:00
--:--

22 kolejka

WKK Wrocław - AZS AGH Kraków 02.02.2022
02.02.2022
--:--
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 02.02.2022
02.02.2022
--:--
TBS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 02.02.2022
02.02.2022
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - MKKS Żak Koszalin 02.02.2022 18:00
02.02.2022 18:00
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - PGE Turów Zgorzelec 02.02.2022 18:00
02.02.2022 18:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - Dziki Warszawa 02.02.2022 18:00
02.02.2022 18:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - Rawlplug Sokół Łańcut 02.02.2022 19:00
02.02.2022 19:00
--:--
SKS Starogard Gdański - KS Księżak Łowicz 02.02.2022 19:00
02.02.2022 19:00
--:--

23 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut 05.02.2022
05.02.2022
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Sensation Kotwica Kołobrzeg 05.02.2022
05.02.2022
--:--
Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 05.02.2022 17:00
05.02.2022 17:00
--:--
MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków 05.02.2022 17:00
05.02.2022 17:00
--:--
SKS Starogard Gdański - WKK Wrocław 05.02.2022 18:00
05.02.2022 18:00
--:--
KS Księżak Łowicz - Znicz Basket Pruszków 05.02.2022 18:00
05.02.2022 18:00
--:--
Dziki Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław 05.02.2022 18:00
05.02.2022 18:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - GKS Tychy 06.02.2022 17:00
06.02.2022 17:00
--:--

24 kolejka

WKK Wrocław - MKKS Żak Koszalin 12.02.2022
12.02.2022
--:--
AZS AGH Kraków - PGE Turów Zgorzelec 12.02.2022
12.02.2022
--:--
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 12.02.2022
12.02.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa 12.02.2022
12.02.2022
--:--
TBS Śląsk II Wrocław - KS Księżak Łowicz 12.02.2022
12.02.2022
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 12.02.2022 17:00
12.02.2022 17:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 12.02.2022 18:00
12.02.2022 18:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - SKS Starogard Gdański 12.02.2022 18:00
12.02.2022 18:00
--:--

25 kolejka

Miasto Szkła Krosno - Sensation Kotwica Kołobrzeg 19.02.2022
19.02.2022
--:--
PGE Turów Zgorzelec - MKKS Żak Koszalin 19.02.2022
19.02.2022
--:--
Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 19.02.2022 17:00
19.02.2022 17:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - WKK Wrocław 19.02.2022 18:00
19.02.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - TBS Śląsk II Wrocław 19.02.2022 18:00
19.02.2022 18:00
--:--
KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 19.02.2022 18:00
19.02.2022 18:00
--:--
Dziki Warszawa - GKS Tychy 19.02.2022 18:00
19.02.2022 18:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 20.02.2022 18:00
20.02.2022 18:00
--:--

26 kolejka

WKK Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 26.02.2022
26.02.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - Decka Pelplin 26.02.2022
26.02.2022
--:--
AZS AGH Kraków - Miasto Szkła Krosno 26.02.2022
26.02.2022
--:--
GKS Tychy - KS Księżak Łowicz 26.02.2022
26.02.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - SKS Starogard Gdański 26.02.2022
26.02.2022
--:--
TBS Śląsk II Wrocław - Znicz Basket Pruszków 26.02.2022
26.02.2022
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 26.02.2022 17:00
26.02.2022 17:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS UMCS Start II Lublin 26.02.2022 18:00
26.02.2022 18:00
--:--

27 kolejka

TBS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław 02.03.2022
02.03.2022
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Sensation Kotwica Kołobrzeg 02.03.2022
02.03.2022
--:--
Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin 02.03.2022
02.03.2022
--:--
Decka Pelplin - PGE Turów Zgorzelec 02.03.2022 17:00
02.03.2022 17:00
--:--
Znicz Basket Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 02.03.2022 18:00
02.03.2022 18:00
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Dziki Warszawa 02.03.2022 18:00
02.03.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - GKS Tychy 02.03.2022 19:00
02.03.2022 19:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - AZS AGH Kraków 02.03.2022 19:00
02.03.2022 19:00
--:--

28 kolejka

MKKS Żak Koszalin - AZS UMCS Start II Lublin 04.03.2022
04.03.2022
--:--
WKK Wrocław - Decka Pelplin 05.03.2022
05.03.2022
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno 05.03.2022
05.03.2022
--:--
AZS AGH Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska 05.03.2022
05.03.2022
--:--
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków 05.03.2022
05.03.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - TBS Śląsk II Wrocław 05.03.2022
05.03.2022
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Łowicz 05.03.2022 17:00
05.03.2022 17:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa 05.03.2022 18:00
05.03.2022 18:00
--:--

29 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 12.03.2022
12.03.2022
--:--
TBS Śląsk II Wrocław - GKS Tychy 12.03.2022
12.03.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - Weegree AZS Politechnika Opolska 12.03.2022
12.03.2022
--:--
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin 12.03.2022
12.03.2022
--:--
SKS Starogard Gdański - Górnik Trans.eu Wałbrzych 12.03.2022 18:00
12.03.2022 18:00
--:--
KS Księżak Łowicz - Sensation Kotwica Kołobrzeg 12.03.2022 18:00
12.03.2022 18:00
--:--
Dziki Warszawa - AZS AGH Kraków 12.03.2022 18:00
12.03.2022 18:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - PGE Turów Zgorzelec 13.03.2022 18:00
13.03.2022 18:00
--:--

30 kolejka

WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 19.03.2022
19.03.2022
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Weegree AZS Politechnika Opolska 19.03.2022
19.03.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - Dziki Warszawa 19.03.2022
19.03.2022
--:--
AZS AGH Kraków - KS Księżak Łowicz 19.03.2022
19.03.2022
--:--
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 19.03.2022
19.03.2022
--:--
Decka Pelplin - AZS UMCS Start II Lublin 19.03.2022 17:00
19.03.2022 17:00
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Znicz Basket Pruszków 19.03.2022 17:00
19.03.2022 17:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - SKS Starogard Gdański 19.03.2022 18:00
19.03.2022 18:00
--:--

31 kolejka

GKS Tychy - WKK Wrocław 26.03.2022
26.03.2022
--:--
TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.03.2022
26.03.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - KS Księżak Łowicz 26.03.2022
26.03.2022
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Dziki Warszawa 26.03.2022
26.03.2022
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 26.03.2022
26.03.2022
--:--
Znicz Basket Pruszków - Sensation Kotwica Kołobrzeg 26.03.2022 18:00
26.03.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - AZS AGH Kraków 26.03.2022 18:00
26.03.2022 18:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - Miasto Szkła Krosno 26.03.2022 18:00
26.03.2022 18:00
--:--

32 kolejka

WKK Wrocław - AZS UMCS Start II Lublin 30.03.2022
30.03.2022
--:--
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 30.03.2022
30.03.2022
--:--
PGE Turów Zgorzelec - KS Księżak Łowicz 30.03.2022
30.03.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - SKS Starogard Gdański 30.03.2022
30.03.2022
--:--
AZS AGH Kraków - Znicz Basket Pruszków 30.03.2022
30.03.2022
--:--
Decka Pelplin - Dziki Warszawa 30.03.2022 17:00
30.03.2022 17:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - TBS Śląsk II Wrocław 30.03.2022 18:00
30.03.2022 18:00
--:--
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 30.03.2022 18:00
30.03.2022 18:00
--:--

33 kolejka

GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 02.04.2022
02.04.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Sensation Kotwica Kołobrzeg 02.04.2022
02.04.2022
--:--
TBS Śląsk II Wrocław - AZS AGH Kraków 02.04.2022
02.04.2022
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS UMCS Start II Lublin 02.04.2022
02.04.2022
--:--
Znicz Basket Pruszków - MKKS Żak Koszalin 02.04.2022 18:00
02.04.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 02.04.2022 18:00
02.04.2022 18:00
--:--
KS Księżak Łowicz - Decka Pelplin 02.04.2022 18:00
02.04.2022 18:00
--:--
Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno 02.04.2022 18:00
02.04.2022 18:00
--:--

34 kolejka

Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz 10.04.2022
10.04.2022
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Znicz Basket Pruszków 10.04.2022
10.04.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - TBS Śląsk II Wrocław 10.04.2022
10.04.2022
--:--
AZS AGH Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 10.04.2022
10.04.2022
--:--
Decka Pelplin - SKS Starogard Gdański 10.04.2022 17:00
10.04.2022 17:00
--:--
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 10.04.2022 18:00
10.04.2022 18:00
--:--
AZS UMCS Start II Lublin - Dziki Warszawa 10.04.2022 18:00
10.04.2022 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 10.04.2022 18:00
10.04.2022 18:00
--:--