Kolejka I

Polfarmex Kutno - Start Gdynia 01.10.2011 17:30
01.10.2011 17:30
65:73
Polonia Przemyśl - PTG Sokół Łańcut 01.10.2011 18:00
01.10.2011 18:00
66:82
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 01.10.2011 18:00
01.10.2011 18:00
55:80
HydroTruck Radom - Sportino Inowrocław 01.10.2011 18:00
01.10.2011 18:00
67:52
KS Sudety Jelenia Góra - SKK Siedlce 01.10.2011 19:00
01.10.2011 19:00
52:64
AZS Radex Szczecin - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 02.10.2011 17:30
02.10.2011 17:30
93:69
Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza II 02.10.2011 18:00
02.10.2011 18:00
97:85

Kolejka II

Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 08.10.2011 17:00
08.10.2011 17:00
61:49
PTG Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 08.10.2011 17:30
08.10.2011 17:30
74:61
Sportino Inowrocław - KS Sudety Jelenia Góra 08.10.2011 18:00
08.10.2011 18:00
46:62
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Polfarmex Kutno 08.10.2011 18:00
08.10.2011 18:00
64:57
MKS Dąbrowa Górnicza II - AZS Radex Szczecin 08.10.2011 18:00
08.10.2011 18:00
71:51
Start Gdynia - Polonia Przemyśl 09.10.2011 17:00
09.10.2011 17:00
86:78
Znicz Basket Pruszków - Twarde Pierniki Toruń 09.10.2011 17:00
09.10.2011 17:00
71:67

Kolejka III

Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza II 15.10.2011 17:30
15.10.2011 17:30
66:65
HydroTruck Radom - PTG Sokół Łańcut 15.10.2011 18:00
15.10.2011 18:00
68:66
SKK Siedlce - Sportino Inowrocław 15.10.2011 18:00
15.10.2011 18:00
72:64
KS Sudety Jelenia Góra - Spójnia Stargard 15.10.2011 19:00
15.10.2011 19:00
54:71
AZS Radex Szczecin - Znicz Basket Pruszków 15.10.2011 20:00
15.10.2011 20:00
86:78
Polonia Przemyśl - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 16.10.2011 17:00
16.10.2011 17:00
77:65
Miasto Szkła Krosno - Start Gdynia 16.10.2011 18:00
16.10.2011 18:00
78:74

Kolejka IV

Start Gdynia - HydroTruck Radom 19.10.2011 16:00
19.10.2011 16:00
90:76
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 19.10.2011 18:00
19.10.2011 18:00
77:71
PTG Sokół Łańcut - KS Sudety Jelenia Góra 19.10.2011 18:00
19.10.2011 18:00
98:40
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 19.10.2011 18:00
19.10.2011 18:00
68:53
Twarde Pierniki Toruń - AZS Radex Szczecin 19.10.2011 18:30
19.10.2011 18:30
80:78
Znicz Basket Pruszków - Polfarmex Kutno 19.10.2011 19:00
19.10.2011 19:00
64:56
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polonia Przemyśl 19.10.2011 20:00
19.10.2011 20:00
81:67

Kolejka V

Spójnia Stargard - Sportino Inowrocław 22.10.2011 17:00
22.10.2011 17:00
74:65
Polfarmex Kutno - Twarde Pierniki Toruń 22.10.2011 17:30
22.10.2011 17:30
68:93
Polonia Przemyśl - Znicz Basket Pruszków 22.10.2011 18:00
22.10.2011 18:00
74:67
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza II 22.10.2011 18:00
22.10.2011 18:00
67:84
HydroTruck Radom - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 22.10.2011 18:00
22.10.2011 18:00
82:44
KS Sudety Jelenia Góra - Start Gdynia 22.10.2011 18:30
22.10.2011 18:30
39:67
SKK Siedlce - PTG Sokół Łańcut 23.10.2011 16:00
23.10.2011 16:00
64:81

Kolejka VI

Start Gdynia - SKK Siedlce 29.10.2011 17:00
29.10.2011 17:00
87:64
PTG Sokół Łańcut - Sportino Inowrocław 29.10.2011 17:30
29.10.2011 17:30
65:46
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - KS Sudety Jelenia Góra 29.10.2011 18:00
29.10.2011 18:00
43:62
MKS Dąbrowa Górnicza II - HydroTruck Radom 29.10.2011 18:00
29.10.2011 18:00
66:67
Znicz Basket Pruszków - Miasto Szkła Krosno 29.10.2011 18:00
29.10.2011 18:00
65:56
AZS Radex Szczecin - Polfarmex Kutno 29.10.2011 18:00
29.10.2011 18:00
79:66
Twarde Pierniki Toruń - Polonia Przemyśl 30.10.2011 18:00
30.10.2011 18:00
94:74

Kolejka VII

Twarde Pierniki Toruń - Miasto Szkła Krosno 05.11.2011 17:00
05.11.2011 17:00
83:70
PTG Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 05.11.2011 17:30
05.11.2011 17:30
69:56
Polonia Przemyśl - AZS Radex Szczecin 05.11.2011 18:00
05.11.2011 18:00
76:67
HydroTruck Radom - Znicz Basket Pruszków 05.11.2011 18:00
05.11.2011 18:00
91:103
SKK Siedlce - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 05.11.2011 18:00
05.11.2011 18:00
85:64
Sportino Inowrocław - Start Gdynia 05.11.2011 18:00
05.11.2011 18:00
58:82
KS Sudety Jelenia Góra - MKS Dąbrowa Górnicza II 05.11.2011 19:00
05.11.2011 19:00
72:79

Kolejka VIII

Znicz Basket Pruszków - KS Sudety Jelenia Góra 12.11.2011 16:00
12.11.2011 16:00
79:74
Start Gdynia - Spójnia Stargard 12.11.2011 17:00
12.11.2011 17:00
76:66
Polfarmex Kutno - Polonia Przemyśl 12.11.2011 17:30
12.11.2011 17:30
75:62
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Sportino Inowrocław 12.11.2011 18:00
12.11.2011 18:00
80:61
MKS Dąbrowa Górnicza II - SKK Siedlce 12.11.2011 18:00
12.11.2011 18:00
71:51
Twarde Pierniki Toruń - HydroTruck Radom 13.11.2011 17:00
13.11.2011 17:00
76:63
AZS Radex Szczecin - Miasto Szkła Krosno 13.11.2011 17:30
13.11.2011 17:30
75:72

Kolejka IX

Miasto Szkła Krosno - Polfarmex Kutno 16.11.2011 18:00
16.11.2011 18:00
62:69
HydroTruck Radom - AZS Radex Szczecin 16.11.2011 18:00
16.11.2011 18:00
77:57
SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków 16.11.2011 18:00
16.11.2011 18:00
94:75
Sportino Inowrocław - MKS Dąbrowa Górnicza II 16.11.2011 18:00
16.11.2011 18:00
51:82
Spójnia Stargard - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 16.11.2011 18:00
16.11.2011 18:00
71:66
PTG Sokół Łańcut - Start Gdynia 16.11.2011 18:00
16.11.2011 18:00
78:69
KS Sudety Jelenia Góra - Twarde Pierniki Toruń 16.11.2011 18:30
16.11.2011 18:30
76:85

Kolejka X

Polfarmex Kutno - HydroTruck Radom 19.11.2011 17:30
19.11.2011 17:30
76:58
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PTG Sokół Łańcut 19.11.2011 18:00
19.11.2011 18:00
59:49
MKS Dąbrowa Górnicza II - Spójnia Stargard 19.11.2011 18:00
19.11.2011 18:00
91:62
AZS Radex Szczecin - KS Sudety Jelenia Góra 19.11.2011 19:00
19.11.2011 19:00
89:77
Znicz Basket Pruszków - Sportino Inowrocław 20.11.2011 17:00
20.11.2011 17:00
74:69
Twarde Pierniki Toruń - SKK Siedlce 20.11.2011 17:00
20.11.2011 17:00
70:81
Polonia Przemyśl - Miasto Szkła Krosno 20.11.2011 17:00
20.11.2011 17:00
84:77

Kolejka XI

Spójnia Stargard - Znicz Basket Pruszków 26.11.2011 17:00
26.11.2011 17:00
79:73
Start Gdynia - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 26.11.2011 17:00
26.11.2011 17:00
91:74
PTG Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza II 26.11.2011 17:30
26.11.2011 17:30
79:72
HydroTruck Radom - Polonia Przemyśl 26.11.2011 18:00
26.11.2011 18:00
61:57
Sportino Inowrocław - Twarde Pierniki Toruń 26.11.2011 18:00
26.11.2011 18:00
60:73
KS Sudety Jelenia Góra - Polfarmex Kutno 26.11.2011 18:30
26.11.2011 18:30
62:81
SKK Siedlce - AZS Radex Szczecin 27.11.2011 16:00
27.11.2011 16:00
60:59

Kolejka XII

Polfarmex Kutno - SKK Siedlce 03.12.2011 17:30
03.12.2011 17:30
70:68
MKS Dąbrowa Górnicza II - Start Gdynia 03.12.2011 18:00
03.12.2011 18:00
107:100
Sportino Inowrocław - AZS Radex Szczecin 03.12.2011 18:00
03.12.2011 18:00
76:74
Polonia Przemyśl - KS Sudety Jelenia Góra 04.12.2011 17:00
04.12.2011 17:00
85:54
Znicz Basket Pruszków - PTG Sokół Łańcut 04.12.2011 18:00
04.12.2011 18:00
71:57
Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 04.12.2011 18:00
04.12.2011 18:00
65:76
Twarde Pierniki Toruń - Spójnia Stargard 04.12.2011 18:30
04.12.2011 18:30
75:61

Kolejka XIII

PTG Sokół Łańcut - Twarde Pierniki Toruń 08.12.2011 18:00
08.12.2011 18:00
79:71
SKK Siedlce - Polonia Przemyśl 10.12.2011 17:00
10.12.2011 17:00
59:70
Spójnia Stargard - AZS Radex Szczecin 10.12.2011 17:00
10.12.2011 17:00
81:58
KS Sudety Jelenia Góra - Miasto Szkła Krosno 10.12.2011 19:00
10.12.2011 19:00
50:60
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza II 10.12.2011 19:00
10.12.2011 19:00
83:91
Start Gdynia - Znicz Basket Pruszków 10.12.2011 19:30
10.12.2011 19:30
107:56
Sportino Inowrocław - Polfarmex Kutno 11.12.2011 18:00
11.12.2011 18:00
64:76

Kolejka XIV

PTG Sokół Łańcut - AZS Radex Szczecin 07.11.2011 18:00
07.11.2011 18:00
74:54
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Znicz Basket Pruszków 14.12.2011 18:00
14.12.2011 18:00
70:57
Polfarmex Kutno - Spójnia Stargard 14.12.2011 18:00
14.12.2011 18:00
64:68
Polonia Przemyśl - Sportino Inowrocław 14.12.2011 18:00
14.12.2011 18:00
85:65
Miasto Szkła Krosno - SKK Siedlce 14.12.2011 18:00
14.12.2011 18:00
62:69
HydroTruck Radom - KS Sudety Jelenia Góra 14.12.2011 18:00
14.12.2011 18:00
79:44
Twarde Pierniki Toruń - Start Gdynia 14.12.2011 18:30
14.12.2011 18:30
73:83

Kolejka XV

Spójnia Stargard - Polonia Przemyśl 17.12.2011 17:00
17.12.2011 17:00
64:71
Start Gdynia - AZS Radex Szczecin 17.12.2011 17:00
17.12.2011 17:00
67:74
PTG Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno 17.12.2011 17:30
17.12.2011 17:30
61:69
Sportino Inowrocław - Miasto Szkła Krosno 17.12.2011 18:00
17.12.2011 18:00
95:91
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 17.12.2011 18:00
17.12.2011 18:00
82:63
SKK Siedlce - HydroTruck Radom 18.12.2011 18:00
18.12.2011 18:00
69:55
MKS Dąbrowa Górnicza II - Znicz Basket Pruszków 18.12.2011 18:00
18.12.2011 18:00
86:62

Kolejka XVI

Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 20.12.2011 18:00
20.12.2011 18:00
84:60
Start Gdynia - Polfarmex Kutno 21.12.2011 16:00
21.12.2011 16:00
92:74
Sportino Inowrocław - HydroTruck Radom 21.12.2011 16:00
21.12.2011 16:00
59:75
MKS Dąbrowa Górnicza II - Twarde Pierniki Toruń 21.12.2011 18:00
21.12.2011 18:00
82:61
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - AZS Radex Szczecin 21.12.2011 18:00
21.12.2011 18:00
70:60
PTG Sokół Łańcut - Polonia Przemyśl 21.12.2011 18:00
21.12.2011 18:00
71:67
SKK Siedlce - KS Sudety Jelenia Góra 21.12.2011 20:00
21.12.2011 20:00
85:63

Kolejka XVII

AZS Radex Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza II 06.01.2012 17:00
06.01.2012 17:00
75:68
Twarde Pierniki Toruń - Znicz Basket Pruszków 07.01.2012 17:00
07.01.2012 17:00
72:73
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 07.01.2012 17:30
07.01.2012 17:30
88:76
HydroTruck Radom - Spójnia Stargard 07.01.2012 18:00
07.01.2012 18:00
70:68
Miasto Szkła Krosno - PTG Sokół Łańcut 07.01.2012 18:00
07.01.2012 18:00
53:75
Polonia Przemyśl - Start Gdynia 07.01.2012 18:00
07.01.2012 18:00
79:76
KS Sudety Jelenia Góra - Sportino Inowrocław 07.01.2012 19:00
07.01.2012 19:00
73:84

Kolejka XVIII

Start Gdynia - Miasto Szkła Krosno 13.01.2012 19:00
13.01.2012 19:00
99:46
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polfarmex Kutno 14.01.2012 17:00
14.01.2012 17:00
84:78
Spójnia Stargard - KS Sudety Jelenia Góra 14.01.2012 17:00
14.01.2012 17:00
69:57
PTG Sokół Łańcut - HydroTruck Radom 14.01.2012 17:30
14.01.2012 17:30
72:68
Znicz Basket Pruszków - AZS Radex Szczecin 14.01.2012 18:00
14.01.2012 18:00
77:70
Sportino Inowrocław - SKK Siedlce 14.01.2012 18:00
14.01.2012 18:00
61:66
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Polonia Przemyśl 14.01.2012 19:15
14.01.2012 19:15
73:68

Kolejka XIX

SKK Siedlce - Spójnia Stargard 18.01.2012 18:00
18.01.2012 18:00
72:62
HydroTruck Radom - Start Gdynia 18.01.2012 18:00
18.01.2012 18:00
72:80
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 18.01.2012 18:00
18.01.2012 18:00
76:69
Polonia Przemyśl - MKS Dąbrowa Górnicza II 18.01.2012 18:00
18.01.2012 18:00
99:93
Polfarmex Kutno - Znicz Basket Pruszków 18.01.2012 18:00
18.01.2012 18:00
72:65
AZS Radex Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 18.01.2012 18:00
18.01.2012 18:00
71:69
KS Sudety Jelenia Góra - PTG Sokół Łańcut 21.01.2012 18:30
21.01.2012 18:30
78:87

Kolejka XX

Twarde Pierniki Toruń - Polfarmex Kutno 28.01.2012 17:00
28.01.2012 17:00
80:85
Start Gdynia - KS Sudety Jelenia Góra 28.01.2012 17:00
28.01.2012 17:00
82:59
PTG Sokół Łańcut - SKK Siedlce 28.01.2012 17:30
28.01.2012 17:30
67:63
Znicz Basket Pruszków - Polonia Przemyśl 28.01.2012 18:00
28.01.2012 18:00
79:58
MKS Dąbrowa Górnicza II - Miasto Szkła Krosno 28.01.2012 18:00
28.01.2012 18:00
82:60
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom 28.01.2012 18:00
28.01.2012 18:00
66:79
Sportino Inowrocław - Spójnia Stargard 28.01.2012 18:00
28.01.2012 18:00
67:78

Kolejka XXI

Polfarmex Kutno - AZS Radex Szczecin 04.02.2012 17:30
04.02.2012 17:30
76:69
Sportino Inowrocław - PTG Sokół Łańcut 04.02.2012 18:00
04.02.2012 18:00
57:80
SKK Siedlce - Start Gdynia 04.02.2012 18:00
04.02.2012 18:00
76:71
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza II 04.02.2012 18:00
04.02.2012 18:00
77:73
KS Sudety Jelenia Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 04.02.2012 18:30
04.02.2012 18:30
86:79
Polonia Przemyśl - Twarde Pierniki Toruń 05.02.2012 17:00
05.02.2012 17:00
85:84
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków 05.02.2012 18:00
05.02.2012 18:00
62:72

Kolejka XXII

Miasto Szkła Krosno - Twarde Pierniki Toruń 08.02.2012 18:00
08.02.2012 18:00
69:82
AZS Radex Szczecin - Polonia Przemyśl 11.02.2012 16:00
11.02.2012 16:00
89:76
Start Gdynia - Sportino Inowrocław 11.02.2012 17:00
11.02.2012 17:00
84:69
Spójnia Stargard - PTG Sokół Łańcut 11.02.2012 17:00
11.02.2012 17:00
65:62
Znicz Basket Pruszków - HydroTruck Radom 11.02.2012 18:00
11.02.2012 18:00
73:69
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - SKK Siedlce 11.02.2012 19:00
11.02.2012 19:00
65:70
MKS Dąbrowa Górnicza II - KS Sudety Jelenia Góra 12.02.2012 18:00
12.02.2012 18:00
72:53

Kolejka XXIII

Spójnia Stargard - Start Gdynia 23.02.2012 18:00
23.02.2012 18:00
59:76
KS Sudety Jelenia Góra - Znicz Basket Pruszków 25.02.2012 16:00
25.02.2012 16:00
49:83
Sportino Inowrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 25.02.2012 18:00
25.02.2012 18:00
84:61
SKK Siedlce - MKS Dąbrowa Górnicza II 25.02.2012 18:00
25.02.2012 18:00
66:58
Miasto Szkła Krosno - AZS Radex Szczecin 25.02.2012 18:00
25.02.2012 18:00
84:65
Polonia Przemyśl - Polfarmex Kutno 25.02.2012 18:00
25.02.2012 18:00
77:68
HydroTruck Radom - Twarde Pierniki Toruń 25.02.2012 19:00
25.02.2012 19:00
77:50

Kolejka XXIV

Polfarmex Kutno - Miasto Szkła Krosno 18.02.2012 17:30
18.02.2012 17:30
62:63
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Spójnia Stargard 18.02.2012 19:00
18.02.2012 19:00
69:64
Start Gdynia - PTG Sokół Łańcut 29.02.2012 15:00
29.02.2012 15:00
93:54
AZS Radex Szczecin - HydroTruck Radom 29.02.2012 18:00
29.02.2012 18:00
76:80
MKS Dąbrowa Górnicza II - Sportino Inowrocław 29.02.2012 18:00
29.02.2012 18:00
69:87
Twarde Pierniki Toruń - KS Sudety Jelenia Góra 29.02.2012 18:30
29.02.2012 18:30
67:57
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 29.02.2012 19:00
29.02.2012 19:00
42:62

Kolejka XXV

PTG Sokół Łańcut - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 03.03.2012 17:30
03.03.2012 17:30
56:69
Sportino Inowrocław - Znicz Basket Pruszków 03.03.2012 18:00
03.03.2012 18:00
71:73
HydroTruck Radom - Polfarmex Kutno 03.03.2012 18:00
03.03.2012 18:00
72:71
KS Sudety Jelenia Góra - AZS Radex Szczecin 03.03.2012 18:30
03.03.2012 18:30
76:85
SKK Siedlce - Twarde Pierniki Toruń 04.03.2012 17:00
04.03.2012 17:00
80:56
Miasto Szkła Krosno - Polonia Przemyśl 04.03.2012 18:00
04.03.2012 18:00
75:65
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza II 07.03.2012 18:00
07.03.2012 18:00
77:51

Kolejka XXVI

Polonia Przemyśl - HydroTruck Radom 10.03.2012 17:00
10.03.2012 17:00
87:88
Polfarmex Kutno - KS Sudety Jelenia Góra 10.03.2012 17:30
10.03.2012 17:30
66:54
AZS Radex Szczecin - SKK Siedlce 10.03.2012 18:00
10.03.2012 18:00
78:76
MKS Dąbrowa Górnicza II - PTG Sokół Łańcut 10.03.2012 18:00
10.03.2012 18:00
92:75
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Start Gdynia 10.03.2012 19:00
10.03.2012 19:00
63:72
Twarde Pierniki Toruń - Sportino Inowrocław 11.03.2012 17:00
11.03.2012 17:00
83:74
Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard 11.03.2012 17:00
11.03.2012 17:00
73:54

Kolejka XXVII

AZS Radex Szczecin - Sportino Inowrocław 17.03.2012 16:00
17.03.2012 16:00
82:72
Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 17.03.2012 17:00
17.03.2012 17:00
94:62
PTG Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 17.03.2012 17:30
17.03.2012 17:30
51:75
HydroTruck Radom - Miasto Szkła Krosno 17.03.2012 18:00
17.03.2012 18:00
75:64
KS Sudety Jelenia Góra - Polonia Przemyśl 17.03.2012 19:00
17.03.2012 19:00
72:82
SKK Siedlce - Polfarmex Kutno 18.03.2012 17:00
18.03.2012 17:00
78:54
Start Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza II 20.03.2012 17:00
20.03.2012 17:00
93:92

Kolejka XXVIII

Twarde Pierniki Toruń - PTG Sokół Łańcut 24.03.2012 17:00
24.03.2012 17:00
75:73
Polfarmex Kutno - Sportino Inowrocław 24.03.2012 17:30
24.03.2012 17:30
68:54
Miasto Szkła Krosno - KS Sudety Jelenia Góra 24.03.2012 18:00
24.03.2012 18:00
85:67
Polonia Przemyśl - SKK Siedlce 24.03.2012 18:00
24.03.2012 18:00
77:71
Znicz Basket Pruszków - Start Gdynia 24.03.2012 18:00
24.03.2012 18:00
68:76
AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard 24.03.2012 20:00
24.03.2012 20:00
75:69
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 25.03.2012 18:00
25.03.2012 18:00
89:58

Kolejka XXIX

AZS Radex Szczecin - PTG Sokół Łańcut 13.02.2012 18:00
13.02.2012 18:00
70:82
Start Gdynia - Twarde Pierniki Toruń 28.03.2012 17:00
28.03.2012 17:00
95:85
Spójnia Stargard - Polfarmex Kutno 28.03.2012 18:00
28.03.2012 18:00
72:66
Sportino Inowrocław - Polonia Przemyśl 28.03.2012 18:00
28.03.2012 18:00
83:72
SKK Siedlce - Miasto Szkła Krosno 28.03.2012 18:00
28.03.2012 18:00
49:68
KS Sudety Jelenia Góra - HydroTruck Radom 28.03.2012 18:30
28.03.2012 18:30
64:88
Znicz Basket Pruszków - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 28.03.2012 19:00
28.03.2012 19:00
95:96

Kolejka XXX

AZS Radex Szczecin - Start Gdynia 31.03.2012 16:00
31.03.2012 16:00
76:70
HydroTruck Radom - SKK Siedlce 31.03.2012 18:00
31.03.2012 18:00
66:76
Miasto Szkła Krosno - Sportino Inowrocław 31.03.2012 18:00
31.03.2012 18:00
85:70
Znicz Basket Pruszków - MKS Dąbrowa Górnicza II 31.03.2012 18:00
31.03.2012 18:00
90:83
Polonia Przemyśl - Spójnia Stargard 01.04.2012 17:30
01.04.2012 17:30
63:70
Polfarmex Kutno - PTG Sokół Łańcut 01.04.2012 17:30
01.04.2012 17:30
73:59
Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 01.04.2012 17:30
01.04.2012 17:30
76:71