74 : 64
14:16 | 22:16 | 20:16 | 18:16
Półfinały - Grupa IV | 04.03.2011 16:00
Sędziowie: Agnieszka Dudek, Paweł Berdyczko | Komisarz: Henryk Kisielewski
MKS Znicz Jarosław
Trener: Maciej Milan. Asystent: Janusz Zawadzki
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Mateusz Kamiński | 0 | 10:03 |   |   | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |   |   |   | 1 | 1 |   | 2 |   | 1 |   |   |   | -1 | 0 | |
5 | Mateusz Gazarkiewicz | 5 | 23:16 | 2/4 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 1/2 | 50.0 |   | 1 | 1 |   | 5 | 2 |   |   |   | 1 | 0 | 0 | |
6 | Maciej Pokorski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Patryk Bielecki | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Bartosz Zając | 17 | 40:00 | 3/8 | 37.5 | 2/4 | 50.0 | 5/12 | 41.7 | 5/8 | 62.5 | 3 | 3 | 6 | 4 |   | 5 | 4 | 2 | 1 | 2 | 16 | 0 | |
12 | Dariusz Wyka | 25 | 40:00 | 6/12 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 9/19 | 47.4 | 4/9 | 44.4 | 2 | 9 | 11 | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 | 6 |   | 28 | 0 | |
13 | Andrzej Urban | 18 | 40:00 | 4/9 | 44.4 | 3/4 | 75.0 | 7/13 | 53.8 | 1/3 | 33.3 | 1 | 8 | 9 | 5 | 4 | 2 | 1 |   |   |   | 23 | 0 | |
14 | Kamil Kiełbowicz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Sebastian Dusiło | 5 | 24:12 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 |   |   | 1 | 2 | 3 |   | 3 |   | 1 | 1 | 3 |   | 10 | 0 | |
17 | Maciej Cukierda | 4 | 22:29 | 2/4 | 50.0 |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   | 3 | 1 | 4 |   | 2 | 1 | 3 |   |   |   | 3 | 0 | |
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 74 | 200:00 | 18/38 | 47.4 | 9/21 | 42.9 | 27/59 | 45.8 | 11/22 | 50 | 10 | 25 | 35 | 10 | 17 | 15 | 11 | 4 | 10 | 3 | 79 |
STK Czarni PGK Słupsk
Trener: Robert Jakubiak
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Kacper Borowski | 0 | 08:34 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 |   |   |   |   |   |   | 3 |   | 1 |   |   |   | -4 | 0 | |
5 | Robert Sobczyński | 6 | 26:12 | 2/7 | 28.6 | 0/1 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 5 |   | 3 |   | 4 |   | 1 | 14 | 0 | |
6 | Konrad Rzeczkowski | 17 | 36:47 | 5/7 | 71.4 | 2/7 | 28.6 | 7/14 | 50.0 | 1/2 | 50.0 |   | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |   |   |   | 1 | 13 | 0 | |
8 | Tomasz Raczkowski | 10 | 25:10 | 2/3 | 66.7 | 2/6 | 33.3 | 4/9 | 44.4 |   |   | 4 | 1 | 5 | 3 | 2 | 3 |   | 1 |   | 1 | 14 | 0 | |
9 | Tomasz Symonowicz | 0 | 01:02 |   |   | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 | -1 | 0 | |
10 | Szymon Długosz | 11 | 33:08 | 3/10 | 30.0 | 1/5 | 20.0 | 4/15 | 26.7 | 2/4 | 50.0 | 3 | 3 | 6 |   | 3 | 5 | 1 |   | 2 | 2 | 5 | 0 | |
11 | Patryk Przędziński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Sebastian Ścigała | 8 | 29:07 | 4/11 | 36.4 |   |   | 4/11 | 36.4 |   |   | 1 | 4 | 5 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 |   | 3 | 6 | 0 | |
14 | Wojciech Osiński | 12 | 40:00 | 2/9 | 22.2 | 2/3 | 66.7 | 4/12 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 4 | 4 | 8 |   | 2 | 2 |   | 5 | 1 | 1 | 18 | 0 | |
15 | Mateusz Niemir | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 64 | 200:00 | 18/49 | 36.7 | 7/24 | 29.2 | 25/73 | 34.2 | 7/10 | 70 | 13 | 18 | 31 | 12 | 16 | 17 | 5 | 11 | 3 | 10 | 65 |