ZKS Stal Stalowa Wola
102 : 60 24:16 | 21:12 | 22:18 | 35:14
KKS Pro-Basket App Intenso MOSiR Kutno
Etap I - 5 kolejka | 23.10.2016 18:00
Sędziowie: Mariusz Godek, Magdalena Mazurewicz-Rydz | Komisarz: Stanisław Mucha

ZKS Stal Stalowa Wola

Trener: Robert Grzyb. Asystent: Bogdan Pamuła

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Bandyga 0 03:350/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 1
5 Rafał Partyka 17 24:464/11 36.43/5 60.07/16 43.80/1 0.01 3 4 5 1 3   1     17 20
6 Michał Szwedo 8 03:222/2 100.0   2/2 100.04/6 66.7  2 2 1   3   1 1   11 8
7 Sylwester Konieczny 8 18:032/4 50.01/4 25.03/8 37.51/5 20.04 3 7 4   6   2 1   13 19
8 Maciej Pietras 0 26:290/2 0.00/2 0.00/4 0.0     1 1 3     1       -1 28
9 Adrian Warszawski 18 31:556/10 60.02/6 33.38/16 50.0   4 3 7 4 2   1       20 30
10 Mateusz Łabuda 14 17:362/2 100.03/6 50.05/8 62.51/2 50.0  3 3 1 4 1 1   1   14 22
11 Leszek Kaczmarski 13 27:515/6 83.31/5 20.06/11 54.5     3 3 3 2 2 1       13 29
12 Andrzej Nowak 0 00:18                                0 -4
13 Tomasz Pawlus 6 19:593/5 60.0   3/5 60.0   7 2 9   4   1       12 26
14 Dawid Zaguła 16 19:294/5 80.0   4/5 80.08/8 100.01 2 3 4 1 6 2 4     24 22
15 Jacek Wojtanowicz 2 06:371/1 100.0   1/1 100.0   1 2 3   1     1     6 9
Drużyna          
Suma 102 200:00 29/49 59.2 10/28 35.7 39/77 50.6 14/22 63.6 18 24 42 25 16 21 7 9 3   128  

KKS Pro-Basket Kutno

Trener: Tomasz Skowron. Asystent: Krzysztof Szablowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Kowalewski 3 17:170/1 0.01/2 50.01/3 33.3     1 1 2 2 1 5 1     0 -19
6 Maciej Wiliński DNP                                   
7 Filip Pruefer 17 25:128/15 53.3   8/15 53.31/2 50.04 8 12 1 2 6 1       21 -17
8 Kacper Grzesiowski 2 14:481/2 50.0   1/2 50.00/1 0.0  2 2   1 1         2 -25
9 Robert Rejniak 5 11:591/1 100.01/1 100.02/2 100.0     1 1   5   1       5 -8
10 January Sobczak 17 33:135/7 71.42/7 28.67/14 50.01/2 50.0  2 2 8 5 1 5 1   2 15 -30
11 Hubert Stopierzyński 7 29:062/6 33.31/2 50.03/8 37.5   2 1 3   2 1 3       2 -36
12 Szymon Pawlak 1 28:250/3 0.00/3 0.00/6 0.01/2 50.0  2 2 2 1 1 2     1 -4 -33
14 Damian Pogoda 4 28:430/6 0.01/1 100.01/7 14.31/2 50.02 7 9 1 1 5         7 -24
15 Bartłomiej Smakowski 4 11:172/3 66.7   2/3 66.7           2           3 -18
Drużyna         1
Suma 60 200:00 19/44 43.2 6/16 37.5 25/60 41.7 4/9 44.4 8 24 32 14 21 16 18 2   3 51