Etap I - Kolejka 1 | 06.01.2023 18:00
Sędziowie: Mateusz Witkowski, Łukasz Kowalski
MKKS Żak Koszalin
Trener: Jacek Czarnota
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
5 | Olaf Derliński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Karol Sołtyka | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Aleksander Kamieniarz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Szymon Osipik | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/7 | 85.7 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Kacper Droździel | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/5 | 40.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Wiktor Mataczyński | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Filip Laryś | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Ernest Borowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Alan Barć | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Michał Krupa | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Maciej Ślusarczyk | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Dawid Orzechowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal
Trener: Marcin Pławucki
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Krzysztof Rozpędowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Maksymilian Banasiak | DNP |   |   |   |   |   |   | 5/6 | 83.3 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Jacek Rutecki | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Antoni Waniak | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Bartosz Rachwalski | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/4 | 75.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Antoni Mikołajczyk | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Mateusz Sobczak | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/6 | 66.7 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Szymon Frąszczak | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Szymon Kołpak | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Jakub Wojtczak | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Krzysztof Kurzawski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Nikodem Roszczyk | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |