Znicz Basket Pruszków
81 : 70 19:18 | 25:23 | 19:10 | 18:19
Weegree AZS Politechnika Opolska
Etap I - 4 kolejka | 16.10.2021 18:00
Sędziowie: Bogna Podkowińska, Karol Jaroński, Radosław Myśliński | Komisarz: Jakub Kosowski

Znicz Basket Pruszków

Trener: Michał Spychała. Asystent: Radosław Kusy

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Błażej Sowa 2 15:291/1 100.0   1/1 100.0     2 2   4   1 1     4 8
1 Szymon Walczak 12 25:473/5 60.01/2 50.04/7 57.13/4 75.0  2 2 3   3 1       12 -3
4 Adrian Suliński 4 24:442/4 50.00/2 0.02/6 33.30/2 0.0  3 3 4 4 1 1 2     6 4
5 Patryk Jasiński DNP                                   
6 Karol Kamiński 18 34:543/4 75.03/8 37.56/12 50.03/4 75.02 3 5 4 2 7 3 1 1   19 8
7 Arkadiusz Adamczyk 13 25:525/6 83.31/3 33.36/9 66.7   1 4 5 3 2 2         18 6
14 Damian Tokarski DNP                                   
19 Łukasz Bodych 17 36:396/7 85.71/3 33.37/10 70.02/4 50.01 9 10 2 3 3 3 3 2   26 13
21 Kamil Czosnowski 6 19:060/1 0.02/4 50.02/5 40.0     1 1 4 4 2 1 1     8 16
71 Łukasz Uberna 9 17:290/1 0.03/6 50.03/7 42.9   1 1 2 1 4           8 3
Drużyna 2   2   1
Suma 81 200:00 20/29 69 11/28 39.3 31/57 54.4 8/14 57.1 7 25 32 21 23 18 11 8 3   101  

Weegree AZS Politechnika Opolska

Trener: Marcin Grygowicz. Asystent: Jędrzej Suda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Patryk Wilk 5 24:131/1 100.01/4 25.02/5 40.0     1 1   1           3 -7
2 Patryk Piszczatowski DNP                                   
3 Jakub Kobel 12 30:502/5 40.02/3 66.74/8 50.02/2 100.01 1 2 3 1 4 2 1     12 -13
8 Marcel Kapuściński 0 01:40                    2           0 0
12 Szymon Kiwilsza 13 34:224/13 30.8   4/13 30.85/6 83.34 4 8   2 7 1     1 10 -14
21 Paweł Krefft 8 19:402/3 66.71/2 50.03/5 60.01/1 100.0  1 1 4 4 3 2 1     10 -13
31 Adam Skiba 1 11:030/3 0.00/1 0.00/4 0.01/2 50.0  2 2   1 1       1 -2 1
32 Łukasz Lewiński 0 01:08                                0 -4
34 Michał Jodłowski 10 16:234/4 100.00/1 0.04/5 80.02/2 100.02 2 4   2 1         13 2
51 Adam Kaczmarzyk 8 28:122/3 66.71/5 20.03/8 37.51/1 100.01 2 3 2 2 1 1 1     8 -4
71 Dominik Rutkowski 13 32:294/5 80.00/3 0.04/8 50.05/7 71.41 5 6 2 3 6 4 2   1 13 -3
99 Filip Salkiewicz DNP                                   
Drużyna   3 3   3
Suma 70 200:00 19/37 51.4 5/19 26.3 24/56 42.9 17/21 81 9 21 30 11 18 23 13 5   3 67  
  Znicz Basket Pruszków Weegree AZS Politechnika Opolska
Punkty ze strat 18 11
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/23) 69.6 38 (19/32) 59.4
Punkty drugiej szansy 4 6
Punkty szybkiego ataku 10 2
Punkty z ławki 17 19
  Znicz Basket Pruszków Weegree AZS Politechnika Opolska
Najwyższe prowadzenie 15 (66-51) 7 (8-15)
Najwyższa seria punktowa 10 (52-41) 9 (66-60)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 31:29 05:05