Weegree AZS Politechnika Opolska
89 : 82 27:18 | 21:20 | 16:28 | 25:16
SKS Starogard Gdański
Etap I - 3 kolejka | 09.10.2021 17:30
Sędziowie: Krzysztof Krajewski, Mateusz Wawrzyński, Adam Krzemień | Komisarz: Bartłomiej Wojdak

Weegree AZS Politechnika Opolska

Trener: Marcin Grygowicz. Asystent: Jędrzej Suda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Patryk Wilk 11 26:514/6 66.7   4/6 66.73/3 100.0  2 2   4 2 1 3 1 1 14 4
1 Filip Salkiewicz DNP                                   
2 Szymon Kiwilsza 16 30:305/8 62.5   5/8 62.56/8 75.03 2 5 1 3 5 1 3 1 1 20 9
3 Jakub Kobel 20 26:024/8 50.03/7 42.97/15 46.73/4 75.0  2 2 7 2 3       1 20 15
7 Paweł Krefft 8 19:503/3 100.00/2 0.03/5 60.02/6 33.3  2 2 2 4 5 2 3     7 8
8 Patryk Piszczatowski 2 07:251/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1   1 1 1           1 1
9 Marcel Kapuściński 0 07:320/1 0.0   0/1 0.0           2   2       -3 0
31 Adam Skiba 6 13:582/3 66.70/1 0.02/4 50.02/2 100.01 1 2 3   1 3 1   1 7 -8
32 Łukasz Lewiński DNP                                   
34 Michał Jodłowski 6 15:072/4 50.0   2/4 50.02/4 50.03 3 6   2 2 1       7 1
51 Adam Kaczmarzyk 20 30:496/9 66.72/5 40.08/14 57.12/3 66.7  7 7 2 4 2   3 1   26 4
99 Dominik Rutkowski 0 21:560/3 0.00/2 0.00/5 0.0   2 2 4 3 2 4 1     1 1 1
Drużyna 3 6 9    
Suma 89 200:00 27/47 57.4 5/19 26.3 32/66 48.5 20/30 66.7 13 27 40 19 24 24 11 13 3 5 100  

SKS Starogard Gdański

Trener: Bartosz Sarzało. Asystent: Rafał Ostrowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Bartłomiej Karolak 5 24:371/2 50.01/2 50.02/4 50.0     1 1 7 5 2 4 1     8 11
1 Tymon Szymański 8 22:290/2 0.01/2 50.01/4 25.05/6 83.31 2 3   2 3 1       6 -12
3 Bartłomiej Pietras 1 16:490/1 0.0   0/1 0.01/2 50.01 3 4 2 3 1 1 1 2   7 -2
8 Szymon Ryżek 20 26:243/7 42.93/6 50.06/13 46.25/7 71.41 4 5   5 3 3   1 2 14 5
15 Witalij Kowalenko 18 30:193/5 60.03/8 37.56/13 46.23/6 50.01 3 4 1 5 5   2 2   17 0
21 Kacper Burczyk 2 16:141/1 100.00/2 0.01/3 33.3   1 2 3 2 2     1     6 -13
27 Michał Sadło 19 23:549/13 69.2   9/13 69.21/3 33.33 4 7   1 5 1     1 19 -2
31 Sebastian Kamiński 0 03:03   0/1 0.00/1 0.0     1 1               0 -8
35 Albert Szymański DNP                                   
91 Filip Stryjewski 9 36:111/4 25.02/8 25.03/12 25.01/4 25.0  2 2 8 1 4 7 2     2 -14
Drużyna 7 2 9 1 1
Suma 82 200:00 18/35 51.4 10/29 34.5 28/64 43.8 16/28 57.1 15 24 39 20 25 23 18 7 5 3 79  
  Weegree AZS Politechnika Opolska SKS Starogard Gdański
Punkty ze strat 16 12
Punkty w "pomalowanym" 50 (25/40) 62.5 32 (16/30) 53.3
Punkty drugiej szansy 10 15
Punkty szybkiego ataku 17 22
Punkty z ławki 36 32
  Weegree AZS Politechnika Opolska SKS Starogard Gdański
Najwyższe prowadzenie 15 (41-26) 7 (64-71)
Najwyższa seria punktowa 12 (41-26) 13 (48-48)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 9
Czas na prowadzeniu 28:13 07:10