Czas do Rosja - Polska (turniej w Niemczech)

0d 0h 0m 0s

Obsady trenerskie młodzieżowych grup szkolenia centralnego PZKosz na rok 2016

Reprezentacja Polski
Trener GłównyAsystent TreneraAsystent TreneraImpreza docelowa

Młodzieżowa Kobiet U20 (‘96/97)

 

Roman Skrzecz
(PZKosz)
Wojciech Downar-Zapolski
(Kraków)
Piotr Kulpeksza
(Artego Bydgoszcz)
FMME, Dywizja A
09-17.07.2016

Młodzieżowa Mężczyzn U20 (‘96/97)

 

Arkadiusz Miłoszewski
(Stelmet Zielona Góra)
Dawid Mazur
(Rosa Radom)
Bartosz Sikorski
(Biofarm Basket Junior Poznań)
FMME, Dywizja B
16-25.07.2016

Juniorki U18 (‘98/99)

 

Rafał Czyszpak
(SMS PZKosz Łomianki)
Piotr Rozwadowski (MUKS Widzew Łódź)Justyna Borońska
(SMS PZKosz Łomianki)
FMEJ, Dywizja B
23-31.07.2016

Juniorzy U18 (‘98/99)

 

Andrzej Kierlewicz
(KK Warszawa)
Marcin Kloziński
(Trefl Sopot)
Wojciech Rogowski
(MKS Pruszków)
FMEJ, Dywizja B
30.07. – 08.08.2016

Kadetki U16 (‘00/01)

 

Maciej Gordon
(AZS UW Warszawa)
Adam Kubaszczyk
(AWF Katowice)
Krzysztof Szwej
(Ślęza Wrocław)
FMEK, Dywizja B
06-14.08.2016

Kadeci U16 (‘00/01)

 

Daniel Puchalski
(MUKS Niedźwiadki Przemyśl)
Wojciech Boblewski
(King Wilki Morskie Szczecin)
Maciej Szelągowski
(Asseco Gdynia)
FMEK, Dywizja A,
12-21.08.2016

Kadetki U15 (‘01)

 

Mariusz Świerk
(MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski)
Artur Karlik
(ZKS Stal Stalowa Wola)
Karolina Wieczorek
(GTK Gdynia)
Turniej Nadziei Olimpijskich
26-30.12.2016

Kadeci U15 (‘01)

 

Michał Mróz
(GKK Arka S.A. Gdynia)
Rafał Gil
(UMKS Kielce)
Piotr Piecuch
(TS Wisła Kraków)
Turniej Nadziei Olimpijskich
27-29.12.2016

U14K (‘02)

 

Lubow Szwecowa-Knap
(Politechnika Gdańska)
Grzegorz Zieliński
(MKS MOS Konin)
Krzysztof Dobrowolski
(SMS PZKosz Łomianki)
selekcja

U14M (‘02)

 

 

Roman Prawica
(CSM KK Stalowa Wola)
 
Jarosław Jakubiec
(AZS Katowice)
Łukasz Rubczyński
(Chromik Żary)
Wojciech Bychawski
(AZS AGH Alstom Kraków)
selekcja

 

NEWSLETTER PZKOSZ

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki.
W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji,
najważniejsze wydarzenia i informacje z polskich parkietów.

Sponsor Główny

Tauron

Sponsor Oficjalny Reprezentacji

Oficjalna piłka 3x3

Wilson

Partnerzy PZKosz

Molten Suzuki Polsat Sport News Przegląd Sportowy Onet.pl Festina Primavera Sklep Koszykarza GTM Mobil DIVISION B-2 SKLZ Radomskie Centrum Onkologii

Współpraca z PZKosz

Powiedz NIE dopingowi Ortomedsport