Czas do Rosja - Polska (turniej w Niemczech)

0d 0h 0m 0s

ROZGRYWKI: Puchar Polski Mężczyzn

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mariusz Małachowski UKS Chromik Żary 4 69 17.25
2. Rafał Chudzik Stomil Olsztyn 4 67 16.75
3. Wojciech Glabas Stomil Olsztyn 4 64 16.00
4. Jakub Załucki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 50 16.67
5. Sławomir Dźwilewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 4 48 12.00
6. Wojciech Suprun Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 4 46 11.50
7. Radosław Barcz UKS Chromik Żary 4 45 11.25
8. Dariusz Kalinowski UKS Chromik Żary 4 43 10.75
9. Bartosz Zubik Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 4 41 10.25
10. Wojciech Pisarczyk R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 41 13.67
11. Alan Urbaniak KS Kosz Pleszew 2 38 19.00
12. Luka Małachow Röben Gimbasket Wrocław 2 37 18.50
13. Konrad Mamcarczyk R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 37 12.33
14. Mateusz Rusiński UKS Chromik Żary 3 34 11.33
15. Maciej Fedoruk UKS Chromik Żary 4 34 8.50
16. Jarosław Andrusiewicz Stomil Olsztyn 4 34 8.50
17. Rafał Urbaniak KS Kosz Pleszew 2 32 16.00
18. Tomasz Panewski Stomil Olsztyn 4 32 8.00
19. Przemysław Kuźkow GLKS Nadarzyn 1 30 30.00
20. Michał Kamberski Röben Gimbasket Wrocław 2 30 15.00
21. Miłosz Sroczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 29 14.50
22. Przemysław Gworek Röben Gimbasket Wrocław 2 29 14.50
23. Paweł Mowlik KS Kosz Pleszew 2 28 14.00
24. Dawid Kondratowicz UKS Chromik Żary 4 27 6.75
25. Grzegorz Kruk Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 4 27 6.75
26. Maciej Czemerys GLKS Nadarzyn 1 26 26.00
27. Tomasz Sosnowik Stomil Olsztyn 2 26 13.00
28. Piotr Zieliński R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2 23 11.50
29. Wiktor Specyalski Stomil Olsztyn 4 22 5.50
30. Łukasz Bartnicki Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 4 22 5.50
31. Robert Cieśla Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 3 22 7.33
32. Rafał Malitka Röben Gimbasket Wrocław 1 20 20.00
33. Kacper Stalicki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 20 6.67
34. Sebastian Beluch Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 4 20 5.00
35. Bartosz Zając KKS Siechnice 1 20 20.00
36. Przemysław Galewski KKS Energa Drogbruk Kalisz 1 19 19.00
37. Mikołaj Ratajczak WKS Śląsk Wrocław 1 18 18.00
38. Jakub Dwernicki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 18 6.00
39. Krzysztof Kamiński UKS Chromik Żary 4 18 4.50
40. Marcin Eichert Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 17 8.50
41. Bartłomiej Gubernat Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 17 8.50
42. Michał Hlebowicki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2 17 8.50
43. Piotr Ziółkowski KS Kosz Pleszew 2 17 8.50
44. Kacper Samuła RKKS Rawia Rawicz 1 17 17.00
45. Tomasz Giniewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 4 16 4.00
46. Mateusz Lorych MKK Pyra Poznań 1 16 16.00
47. Piotr Janowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 15 7.50
48. Maciej Krakowczyk WKS Śląsk Wrocław 1 15 15.00
49. Filip Gryszko Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 14 7.00
50. Kamil Jakubowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 14 7.00
51. Artur Bednarczyk Stomil Olsztyn 4 14 3.50
52. Jakub Derkowski R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 14 4.67
53. Kacper Bejnar ACK UTH Rosa Radom 1 13 13.00
54. Łukasz Wojciechowski KKS Energa Drogbruk Kalisz 1 13 13.00
55. Błażej Rabe KS Kosz Pleszew 2 12 6.00
56. Miłosz Rupniewski KKS Siechnice 1 12 12.00
57. Marcin Włodarczyk Stomil Olsztyn 4 12 3.00
58. Filip Kołakowski ACK UTH Rosa Radom 1 12 12.00
59. Marek Walczak MKK Pyra Poznań 1 12 12.00
60. Kacper Kurkowiak WKS Śląsk Wrocław 1 12 12.00
61. Rafał Chwastyk Röben Gimbasket Wrocław 2 12 6.00
62. Bartłomiej Reszka Stomil Olsztyn 4 12 3.00
63. Błażej Pawlik KKS Energa Drogbruk Kalisz 1 12 12.00
64. Konrad Dubiel KKS Siechnice 1 11 11.00
65. Jakub Kołodziej KKS Energa Drogbruk Kalisz 1 11 11.00
66. Jakub Szczepański MKK Pyra Poznań 1 10 10.00
67. Kamil Kamecki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2 10 5.00
68. Roman Jańczyk MKK Pyra Poznań 1 10 10.00
69. Rafał Milczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 10 5.00
70. Karol Siwak R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 10 3.33
71. Przemysław Stecko R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2 10 5.00
72. Karol Cidyło Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 3 10 3.33
73. Tymoteusz Perka GLKS Nadarzyn 1 10 10.00
74. Łukasz Malinowski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 10 5.00
75. Jacek Łukomski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 9 4.50
76. Arkadiusz Adamczyk ACK UTH Rosa Radom 1 9 9.00
77. Bartłomiej Żuk ACK UTH Rosa Radom 1 9 9.00
78. Eryk Chmielewski MKK Pyra Poznań 1 9 9.00
79. Michał Skrzypek Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 9 9.00
80. Rafał Bartkowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 8 4.00
81. Mateusz Rogoziński Röben Gimbasket Wrocław 2 7 3.50
82. Patryk Kowalski KKS Energa Drogbruk Kalisz 1 7 7.00
83. Marcin Herczyk GLKS Nadarzyn 1 7 7.00
84. Sebastian Bożenko WKS Śląsk Wrocław 1 7 7.00
85. Rafał Kikowski KS Kosz Pleszew 2 6 3.00
86. Leszek Dziurowski KKS Siechnice 1 6 6.00
87. Damian Oswald KKS Siechnice 1 6 6.00
88. Mateusz Jamroży RKKS Rawia Rawicz 1 6 6.00
89. Bartosz Taraszkiewicz KS Kosz Pleszew 2 6 3.00
90. Michał Mańkiewicz Röben Gimbasket Wrocław 2 6 3.00
91. Adam Niepoń Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 5 2.50
92. Tomasz Bartkowski KKS Energa Drogbruk Kalisz 1 5 5.00
93. Bartłomiej Pawlak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 5 2.50
94. Rafał Podgórski Stomil Olsztyn 2 5 2.50
95. Marcin Szorcz MKK Pyra Poznań 1 5 5.00
96. Tomasz Żeleźniak WKS Śląsk Wrocław 1 5 5.00
97. Jacek Wyrwas MKK Pyra Poznań 1 5 5.00
98. Michał Sulima KKS Siechnice 1 5 5.00
99. Damian Antczak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 5 2.50
100. Jakub Chadaj GLKS Nadarzyn 1 5 5.00
101. Maciej Szeszycki Röben Gimbasket Wrocław 1 4 4.00
102. Wojciech Wątroba ACK UTH Rosa Radom 1 4 4.00
103. Michał Baran R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 4 1.33
104. Patryk Filipiak WKS Śląsk Wrocław 1 4 4.00
105. Bartosz Grochowina KS Kosz Pleszew 2 4 2.00
106. Paweł Gałczyński Röben Gimbasket Wrocław 2 4 2.00
107. Hubert Strzelec ACK UTH Rosa Radom 1 4 4.00
108. Ernest Wacyra RKKS Rawia Rawicz 1 3 3.00
109. Jakub Płatos ACK UTH Rosa Radom 1 3 3.00
110. Olaf Wysocki WKS Śląsk Wrocław 1 3 3.00
111. Jakub Kowalczyk ACK UTH Rosa Radom 1 3 3.00
112. Wiktor Marcinkowski KKS Siechnice 1 3 3.00
113. Marcin Puzio KKS Siechnice 1 3 3.00
114. Bartosz Proczek GLKS Nadarzyn 1 2 2.00
115. Mateusz Popiel RKKS Rawia Rawicz 1 2 2.00
116. Patryk Maciejewski RKKS Rawia Rawicz 1 2 2.00
117. Maksymilian Czapla ACK UTH Rosa Radom 1 2 2.00
118. Łukasz Kiełek GLKS Nadarzyn 1 2 2.00
119. Mateusz Kulis Stomil Olsztyn 3 2 0.67
120. Ernest Przybylski KKS Energa Drogbruk Kalisz 1 2 2.00
121. Bartosz Sitko UKS Chromik Żary 2 2 1.00
122. Rafał Plaskota GLKS Nadarzyn 1 2 2.00
123. Maciej Graja KS Kosz Pleszew 2 2 1.00
124. Jakub Libera MKK Pyra Poznań 1 2 2.00
125. Adam Stróżyński KS Kosz Pleszew 2 2 1.00
126. Bartłomiej Sołtysiak KS Kosz Pleszew 2 2 1.00
127. Jakub Wajerowski Röben Gimbasket Wrocław 2 1 0.50
128. Marcin Ziętek KKS Siechnice 1 1 1.00
129. Hubert Szachniewicz Stomil Olsztyn 2 0 0.00
130. Igor Mróz UKS Chromik Żary 3 0 0.00
131. Marcin Ostój KKS Energa Drogbruk Kalisz 1 0 0.00
132. Piotr Koperski KKS Energa Drogbruk Kalisz 1 0 0.00
133. Jakub Kokociński RKKS Rawia Rawicz 1 0 0.00
134. Maciej Stachowiak RKKS Rawia Rawicz 1 0 0.00
135. Łukasz Kupczyński MKK Pyra Poznań 1 0 0.00
136. Wojciech Jakubiak WKS Śląsk Wrocław 1 0 0.00
137. Mikołaj Popiel RKKS Rawia Rawicz 1 0 0.00
138. Michał Fereniec ACK UTH Rosa Radom 1 0 0.00
139. Łukasz Kaczmarek KS Kosz Pleszew 2 0 0.00
140. Jakub Machowiak RKKS Rawia Rawicz 1 0 0.00
141. Karol Zioło GLKS Nadarzyn 1 0 0.00
142. Jan Polowczyk RKKS Rawia Rawicz 1 0 0.00
143. Mateusz Kurach Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 0 0.00
144. Błażej Sowa ACK UTH Rosa Radom 1 0 0.00

NEWSLETTER PZKOSZ

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki.
W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji,
najważniejsze wydarzenia i informacje z polskich parkietów.

Sponsor Główny

Tauron

Sponsor Oficjalny Reprezentacji

Oficjalna piłka 3x3

Wilson

Partnerzy PZKosz

Molten Suzuki Polsat Sport News Przegląd Sportowy Onet.pl Festina Primavera Sklep Koszykarza GTM Mobil DIVISION B-2 SKLZ Radomskie Centrum Onkologii

Współpraca z PZKosz

Powiedz NIE dopingowi Ortomedsport