Czas do Rosja - Polska (turniej w Niemczech)

0d 0h 0m 0s

ROZGRYWKI: 2 Liga Mężczyzn

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Radosław Plebanek AZS UMK PBDI Toruń 16 379 23.69
2. Łukasz Kuczyński KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 19 345 18.16
3. Arkadiusz Zabielski Żubry Leo-Sped Białystok 20 331 16.55
4. Waldemar Kabat BC Obra Kościan 19 329 17.32
5. Przemysław Gworek Röben Gimbasket Wrocław 19 328 17.26
6. Łukasz Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 18 327 18.17
7. Paweł Jurczyński Zagłębie Sosnowiec 18 324 18.00
8. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 321 17.83
9. Wojciech Żurawski KS Stal Ostrów Wlkp. 17 315 18.53
10. Bartłomiej Karolak AZS UMCS Lublin 19 313 16.47
11. Michał Wojtyński KK Warszawa 20 309 15.45
12. Bartosz Włuczyński Syntex Księżak Łowicz 20 305 15.25
13. Mateusz Marciniak Domino Inowrocław 18 304 16.89
14. Artur Mrówczyński KKS Energa Drogbruk Kalisz 16 304 19.00
15. Wojciech Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 18 302 16.78
16. Bartłomiej Bartoszewicz ŁKS AZS UŁ SG Łódź 19 300 15.79
17. Rafał Malitka Röben Gimbasket Wrocław 19 298 15.68
18. Mateusz Wiśniewski AZS UMCS Lublin 19 297 15.63
19. Dawid Zaguła ZKS Stal Stalowa Wola 18 292 16.22
20. Wojciech Pisarczyk R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18 291 16.17
21. Karol Dębski Decka Pelplin 17 290 17.06
22. Łukasz Pawlak AZS PŚk Galeria Echo Kielce 20 290 14.50
23. Robert Kolka Politechnika Gdańska 18 287 15.94
24. Grzegorz Płocica AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 18 287 15.94
25. Mariusz Piotrkowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 18 282 15.67
26. Mateusz Gazarkiewicz AZS Politechnika Częstochowa 19 278 14.63
27. Aleksander Szczerbatiuk Sokół Ostrów Mazowiecka 20 277 13.85
28. Marcin Majer Domino Inowrocław 18 276 15.33
29. Roman Janik KS Shmoolky Warszawa 16 273 17.06
30. Jakub Żaczek TS Wisła Kraków 19 271 14.26
31. Szymon Maciołek RKKS Rawia Rawag Rawicz 18 268 14.89
32. Rafał Niesobski Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 268 14.89
33. Daniel Gołębiowski SMS PZKosz Władysławowo 17 268 15.76
34. Łukasz Ochodek MKKS Rybnik 18 266 14.78
35. Marcin Chudy Decka Pelplin 17 264 15.53
36. Marcin Zarzeczny Gryf Goleniów 17 263 15.47
37. Rafał Partyka ZKS Stal Stalowa Wola 20 260 13.00
38. Zbigniew Malinowski AZS UMK PBDI Toruń 17 259 15.24
39. Emil Podkowiński KK Polonia Bytom 16 258 16.13
40. Krzysztof Spała KS Stal Ostrów Wlkp. 17 255 15.00
41. Jakub Załucki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18 253 14.06
42. Patryk Garwol MKS Otmuchów 17 253 14.88
43. Wojciech Jakubiak WKS Śląsk Wrocław 18 252 14.00
44. Bartosz Sarzało Decka Pelplin 17 252 14.82
45. Dawid Grochowski MCKiS Termo-Rex Jaworzno 18 251 13.94
46. Michał Samsonowicz SMS PZKosz Władysławowo 17 251 14.76
47. Jakub Lewandowski KU AZS UJK Kielce 19 251 13.21
48. Paweł Ciążkowski BC Obra Kościan 19 250 13.16
49. Adrian Warszawski ZKS Stal Stalowa Wola 18 250 13.89
50. Paweł Minciel KS Sudety Jelenia Góra 18 245 13.61
51. Artur Mikołajko AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 18 244 13.56
52. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 18 244 13.56
53. Luka Małachow Röben Gimbasket Wrocław 19 241 12.68
54. Łukasz Wojciechowski KKS Energa Drogbruk Kalisz 17 240 14.12
55. Tomasz Nogalski AZS Politechnika Częstochowa 19 238 12.53
56. Michał Ziemski AZS PŚk Galeria Echo Kielce 20 237 11.85
57. Michał Szydłowski Sklep Polski MKK Gniezno 17 234 13.76
58. Paweł Nowicki RKKS Rawia Rawag Rawicz 18 234 13.00
59. Adam Białdyga MKKS Rybnik 18 233 12.94
60. Jakub Der Muszkieterowie Nowa Sól 18 232 12.89
61. Michał Świderski Syntex Księżak Łowicz 20 232 11.60
62. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 17 231 13.59
63. Mariusz Wójcik Syntex Księżak Łowicz 20 231 11.55
64. Sławomir Dźwilewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 19 230 12.11
65. Michał Wielechowski RKKS Rawia Rawag Rawicz 18 230 12.78
66. Tomasz Balcerek Gryf Goleniów 17 230 13.53
67. Mateusz Pawlik KS Pogoń Ruda Śląska 18 227 12.61
68. Tomasz Stankala KS Pogoń Ruda Śląska 16 224 14.00
69. Tomasz Pisarczyk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18 224 12.44
70. Łukasz Olejnik KS Stal Ostrów Wlkp. 18 223 12.39
71. Szymon Pawlak KKS Pro-Basket Kutno 19 223 11.74
72. Michał Hlebowicki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 15 221 14.73
73. Krzysztof Chmielarz Weegree AZS Politechnika Opolska 17 219 12.88
74. Michał Kołodziej Asseco II Gdynia 16 219 13.69
75. Rafał Komenda SMS PZKosz Władysławowo, TKM Włocławek 17 219 12.88
76. Paweł Hybiak KK Warszawa 20 217 10.85
77. Grzegorz Zadęcki KK Polonia Bytom 19 216 11.37
78. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 216 12.00
79. Przemysław Galewski KKS Energa Drogbruk Kalisz 17 215 12.65
80. Leszek Kaczmarski ZKS Stal Stalowa Wola 19 214 11.26
81. Adam Cichoń Weegree AZS Politechnika Opolska 18 212 11.78
82. Jakub Kołodziej KKS Energa Drogbruk Kalisz 17 211 12.41
83. Łukasz Kwiatkowski Sokół Marbo Międzychód 17 210 12.35
84. Sylwester Kus KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 20 210 10.50
85. Jacek Gwardecki ŁKS AZS UŁ SG Łódź 19 209 11.00
86. Jakub Kobel WKK Wrocław 14 209 14.93
87. Jakub Musiał WKS Śląsk Wrocław 18 209 11.61
88. Jędrzej Jankowiak RKKS Rawia Rawag Rawicz 18 208 11.56
89. Bartłomiej Wróblewski KK Polonia Bytom 19 207 10.89
90. Mikołaj Spała KS Stal Ostrów Wlkp. 17 207 12.18
91. Kamil Nowak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 14 205 14.64
92. Adrian Krawczyk Muszkieterowie Nowa Sól 16 204 12.75
93. Piotr Barszcz Sokół Ostrów Mazowiecka 19 202 10.63
94. Maciej Krzymiński AZS Politechnika Poznań 17 201 11.82
95. Mateusz Zwęgliński KS Rosa Sport Radom 15 201 13.40
96. Artur Barycza MKS Otmuchów 17 200 11.76
97. Łukasz Jaśkiewicz Politechnika Gdańska 18 200 11.11
98. Krystian Koźluk Sokół Ostrów Mazowiecka, KK Warszawa 19 199 10.47
99. Mariusz Przygucki Syntex Księżak Łowicz 19 199 10.47
100. Krzysztof Kozłowski Domino Inowrocław 18 199 11.06
101. Krzysztof Wąsowicz KS AZS PŚ Gliwice 18 199 11.06
102. Mateusz Rutkowski AZS Politechnika Poznań 18 198 11.00
103. Tomasz Bryzek MCKiS Termo-Rex Jaworzno 15 196 13.07
104. Jakub Czyż Zagłębie Sosnowiec 16 195 12.19
105. Filip Pruefer KKS Pro-Basket Kutno 17 195 11.47
106. Paweł Kopciński Sokół Marbo Międzychód 19 194 10.21
107. Bartłomiej Pelczar TBV Start Lublin 15 194 12.93
108. Maciej Wąsowicz KS AZS PŚ Gliwice 18 193 10.72
109. January Sobczak KKS Pro-Basket Kutno 16 193 12.06
110. Dariusz Dobrzycki Sklep Polski MKK Gniezno 19 192 10.11
111. Jarosław Wilusz KS Sudety Jelenia Góra 18 190 10.56
112. Kamil Wójciak Zagłębie Sosnowiec 15 190 12.67
113. Daniel Olszewski KS Shmoolky Warszawa 20 190 9.50
114. Tomasz Jaremkiewicz KK Warszawa 19 189 9.95
115. Krzysztof Kalinowski Żubry Leo-Sped Białystok 18 188 10.44
116. Hubert Stopierzyński KKS Pro-Basket Kutno 19 188 9.89
117. Przemysław Słoniewski Sokół Ostrów Mazowiecka 18 188 10.44
118. Patryk Spojda AZS Politechnika Poznań 18 188 10.44
119. Patryk Piszczatowski MKS II Dąbrowa Górnicza 14 186 13.29
120. Bartosz Grudziński Sokół Ostrów Mazowiecka 19 186 9.79
121. Damian Ciesielski Trefl II Sopot 17 186 10.94
122. Aleksander Maślanka KS Pogoń Ruda Śląska 18 185 10.28
123. Piotr Osiakowski KU AZS UJK Kielce 20 185 9.25
124. Piotr Jagoda AZS UMCS Lublin 18 184 10.22
125. Jarosław Kalinowski Sokół Marbo Międzychód 18 184 10.22
126. Michał Kamberski Röben Gimbasket Wrocław 16 183 11.44
127. Maciej Leszczyński Biofarm Basket Suchy Las 16 183 11.44
128. Łukasz Kolenda Trefl II Sopot 11 183 16.64
129. Daniel Szłapka Politechnika Gdańska 18 183 10.17
130. Wiktor Majka AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 18 183 10.17
131. Emil Rau BC Obra Kościan 19 182 9.58
132. Piotr Krupa KS AZS PŚ Gliwice 17 180 10.59
133. Patryk Wal ŁKS AZS UŁ SG Łódź 15 180 12.00
134. Tomasz Gembus KK Polonia Bytom 18 179 9.94
135. Łukasz Fąfara KU AZS UJK Kielce 19 178 9.37
136. Przemysław Lewandowski KK Warszawa 20 178 8.90
137. Marcin Chodkiewicz Sokół Marbo Międzychód 18 177 9.83
138. Patryk Jeleń KS Pogoń Ruda Śląska 18 177 9.83
139. Mateusz Stawiak WKS Śląsk Wrocław 15 177 11.80
140. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 16 175 10.94
141. Tomasz Wróbel KK Polonia Bytom 18 173 9.61
142. Bartosz Matusiak TKM Włocławek 17 173 10.18
143. Maciej Cukierda Syntex Księżak Łowicz 13 172 13.23
144. Filip Drogosz AZS PŚk Galeria Echo Kielce 20 172 8.60
145. Szymon Budnikowski Sklep Polski MKK Gniezno 17 171 10.06
146. Wojciech Suprun Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 18 171 9.50
147. Radosław Lemański MCKiS Termo-Rex Jaworzno 17 170 10.00
148. Kacper Majka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 19 169 8.89
149. Mateusz Druszcz KU AZS UJK Kielce 20 169 8.45
150. Hubert Makuch Syntex Księżak Łowicz 20 168 8.40
151. Karol Leszczyński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 18 168 9.33
152. Łukasz Szczypka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 18 167 9.28
153. Sebastian Dusiło AZS UMCS Lublin 18 167 9.28
154. Piotr Wójcik KS Shmoolky Warszawa 18 167 9.28
155. Maciej Piątek Syntex Księżak Łowicz 18 166 9.22
156. Tomasz Kujawa Żubry Leo-Sped Białystok 16 166 10.38
157. Maciej Piszczek KS AZS PŚ Gliwice 18 165 9.17
158. Bogdan Kornijec Domino Inowrocław 14 165 11.79
159. Łukasz Lewiński MKS II Dąbrowa Górnicza 18 164 9.11
160. Rafał Piesio KS Shmoolky Warszawa 16 164 10.25
161. Adam Skiba MKS II Dąbrowa Górnicza 17 163 9.59
162. Piotr Wojdyr KK Polonia Bytom 14 163 11.64
163. Patryk Milewski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 161 10.06
164. Wojciech Hałas KS Shmoolky Warszawa 17 160 9.41
165. Tomasz Rudko KK Warszawa 17 160 9.41
166. Patryk Wilk WKK Wrocław 18 159 8.83
167. Marcin Monach Żubry Leo-Sped Białystok 20 159 7.95
168. Michał Matysiak MCKiS Termo-Rex Jaworzno 17 159 9.35
169. Maciej Szewczyk KU AZS UJK Kielce 19 159 8.37
170. Michał Jodłowski WKK Wrocław 18 159 8.83
171. Aleksander Załucki Asseco II Gdynia 18 158 8.78
172. Przemysław Łaszewski AZS Politechnika Częstochowa 19 157 8.26
173. Bartosz Koszela Weegree AZS Politechnika Opolska 12 157 13.08
174. Daniel Goldammer MCKiS Termo-Rex Jaworzno 16 155 9.69
175. Bartosz Majewski Trefl II Sopot 11 155 14.09
176. Bartosz Zubik Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 19 155 8.16
177. Łukasz Grzegorzewski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 19 154 8.11
178. Arkadiusz Kobus KKS Pro-Basket Kutno 10 154 15.40
179. Patryk Derkowski AZS UMK PBDI Toruń 17 153 9.00
180. Paweł Łapiński KS Shmoolky Warszawa 17 153 9.00
181. Michał Kafarski Sklep Polski MKK Gniezno 19 152 8.00
182. Tomasz Józefiak WKK Wrocław 16 152 9.50
183. Arkadiusz Świt ŁKS AZS UŁ SG Łódź 15 152 10.13
184. Adam Chodkiewicz Sokół Marbo Międzychód 17 151 8.88
185. Jakub Nowak Sokół Marbo Międzychód 16 150 9.38
186. Jakub Wojciechowski TS Wisła Kraków 18 149 8.28
187. Patryk Wydra AZS Politechnika Częstochowa 19 148 7.79
188. Michał Chrabota TS Wisła Kraków 15 147 9.80
189. Piotr Łucka TS Wisła Kraków 19 147 7.74
190. Karol Kamiński Asseco II Gdynia 12 147 12.25
191. Damian Antczak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 18 146 8.11
192. Przemysław Tomecki KS Pogoń Ruda Śląska 18 145 8.06
193. Piotr Golasiński Sklep Polski MKK Gniezno 17 145 8.53
194. Grzegorz Sołtysiak TKM Włocławek 13 142 10.92
195. Nikodem Kowalski Zagłębie Sosnowiec 18 142 7.89
196. Michał Bombrych Żubry Leo-Sped Białystok 18 142 7.89
197. Mikołaj Krakowiak KS Rosa Sport Radom 16 141 8.81
198. Michał Kozak Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 141 7.83
199. Cezary Gumiński AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 17 140 8.24
200. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 140 8.75
201. Patryk Jasiński KS Shmoolky Warszawa 20 139 6.95
202. Aleksander Raczek KS Sudety Jelenia Góra 17 138 8.12
203. Mirosław Chorostecki MKS Otmuchów 16 138 8.63
204. Rafał Milczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 18 138 7.67
205. Maciej Krakowczyk WKS Śląsk Wrocław 18 138 7.67
206. Arkadiusz Soczewski Gryf Goleniów 15 137 9.13
207. Mateusz Kaczmarek BC Obra Kościan 18 137 7.61
208. Piotr Powideł SMS PZKosz Władysławowo 16 136 8.50
209. Alan Jaworski AZS PŚk Galeria Echo Kielce 13 136 10.46
210. Łukasz Malinowski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 19 136 7.16
211. Dawid Weiss MCKiS Termo-Rex Jaworzno 16 136 8.50
212. Marcin Eichert Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 17 135 7.94
213. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Suchy Las 14 134 9.57
214. Igor Jagiełło KU AZS UJK Kielce 20 134 6.70
215. Kacper Kuta RKKS Rawia Rawag Rawicz 18 134 7.44
216. Andrzej Misiewicz Żubry Leo-Sped Białystok 10 134 13.40
217. Jakub Natkaniec TS Wisła Kraków 18 133 7.39
218. Mikołaj Czyż SMS PZKosz Władysławowo 17 133 7.82
219. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 133 7.39
220. Mateusz Itrich Asseco II Gdynia 17 131 7.71
221. Adam Anduła KS Pogoń Ruda Śląska 18 131 7.28
222. Damian Ostrowski KS Sudety Jelenia Góra 17 129 7.59
223. Filip Kołakowski KS Rosa Sport Radom 15 129 8.60
224. Filip Taisner KS AZS PŚ Gliwice 18 128 7.11
225. Marcin Żylak Gryf Goleniów 18 128 7.11
226. Rafał Sebrala KK Polonia Bytom 18 128 7.11
227. Michał Baran R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18 127 7.06
228. Jakub Rogulski AZS Politechnika Poznań 18 127 7.06
229. Marek Sobkowiak Sklep Polski MKK Gniezno 16 127 7.94
230. Wojciech Gorgoń TS Wisła Kraków 18 125 6.94
231. Piotr Janowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 18 125 6.94
232. Jacek Łukomski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 18 125 6.94
233. Tomasz Czajkowski MKKS Rybnik 18 124 6.89
234. Sebastian Walda Trefl II Sopot 18 124 6.89
235. Eryk Zielinko KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 20 123 6.15
236. Przemysław Tradecki AZS UMCS Lublin 18 122 6.78
237. Patryk Bajtus KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 20 122 6.10
238. Daniel Syldatk Politechnika Gdańska 17 122 7.18
239. Michał Skrzypek Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 15 121 8.07
240. Jan Sobiech AZS Politechnika Poznań 15 121 8.07
241. Juliusz Barański TKM Włocławek 14 121 8.64
242. Szymon Mochnacz Politechnika Gdańska 18 120 6.67
243. Jędrzej Szymański Asseco II Gdynia 19 119 6.26
244. Filip Tonkiel ŁKS AZS UŁ SG Łódź 13 119 9.15
245. Krzysztof Wilk MKS Otmuchów 11 119 10.82
246. Mariusz Zych TKM Włocławek 16 118 7.38
247. Marcin Kowalski Gryf Goleniów 14 118 8.43
248. Rafał Bartkowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 17 116 6.82
249. Mateusz Szlachetka SMS PZKosz Władysławowo 17 116 6.82
250. Adrian Bogucki SMS PZKosz Władysławowo 12 116 9.67
251. Szymon Ryżek Biofarm Basket Suchy Las 9 116 12.89
252. Adrian Polewiak Muszkieterowie Nowa Sól 18 115 6.39
253. Michał Orlikowski AZS Politechnika Częstochowa 15 114 7.60
254. Tomasz Giniewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 19 114 6.00
255. Jakub Nowaczek KU AZS UJK Kielce 18 114 6.33
256. Michał Warchowski Domino Inowrocław 18 114 6.33
257. Wiktor Czyżewski Decka Pelplin 17 114 6.71
258. Michał Marciniak AZS UMCS Lublin 15 114 7.60
259. Ignacy Grochowski Trefl II Sopot 16 113 7.06
260. Jarosław Pawłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 18 113 6.28
261. Marcin Majcherek AZS Politechnika Częstochowa 19 112 5.89
262. Daniel Kotwasiński Sklep Polski MKK Gniezno 19 112 5.89
263. Krystian Tyszka KS Rosa Sport Radom 19 111 5.84
264. Maciej Kochaniak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 20 110 5.50
265. Jakub Dwernicki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18 110 6.11
266. Mateusz Bębeniec KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 19 109 5.74
267. Mateusz Łabuda ZKS Stal Stalowa Wola 19 109 5.74
268. Marcin Górski Politechnika Gdańska 18 108 6.00
269. Dawid Boryka MKS II Dąbrowa Górnicza 17 108 6.35
270. Dariusz Sarnacki KK Warszawa 20 108 5.40
271. Dawid Przybyszewski AZS UMK PBDI Toruń 14 107 7.64
272. Wojciech Majchrzak Muszkieterowie Nowa Sól 11 107 9.73
273. Marcin Nogajski KS Shmoolky Warszawa 17 107 6.29
274. Hubert Wyszkowski SMS PZKosz Władysławowo 16 107 6.69
275. Mirosław Uniłowski TBV Start Lublin 18 105 5.83
276. Krzysztof Łoś TBV Start Lublin 19 104 5.47
277. Jakub Simon Biofarm Basket Suchy Las 11 104 9.45
278. Michał Ostrowski Muszkieterowie Nowa Sól 17 104 6.12
279. Wojciech Matysek TBV Start Lublin 18 103 5.72
280. Wojciech Pagacz AZS UMK PBDI Toruń 16 103 6.44
281. Piotr Trepka ŁKS AZS UŁ SG Łódź 19 103 5.42
282. Marcin Kuczmera ŁKS AZS UŁ SG Łódź 19 102 5.37
283. Adam Nowakowski KU AZS UJK Kielce 20 102 5.10
284. Paweł Wołk-Jankowski Zagłębie Sosnowiec 12 102 8.50
285. Kacper Dominiak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 20 101 5.05
286. Bartłomiej Gubernat Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 17 100 5.88
287. Maciej Poznański KKS Pro-Basket Kutno 13 99 7.62
288. Karol Nowakowski KS Rosa Sport Radom 19 98 5.16
289. Damian Pogoda KKS Pro-Basket Kutno 19 98 5.16
290. Jacek Łopatowski AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 16 98 6.13
291. Mikołaj Ratajczak WKS Śląsk Wrocław 18 98 5.44
292. Daniel Kubista KS Pogoń Ruda Śląska 18 97 5.39
293. Marcin Woroniecki Biofarm Basket Suchy Las 15 97 6.47
294. Paweł Olczak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 19 97 5.11
295. Mikołaj Serbakowski KS Sudety Jelenia Góra 15 97 6.47
296. Szymon Janiewski Politechnika Gdańska 17 96 5.65
297. Przemysław Rduch Politechnika Gdańska 17 96 5.65
298. Maciej Balcerzak Zagłębie Sosnowiec 15 96 6.40
299. Bartłomiej Rodak WKK Wrocław 17 96 5.65
300. Karol Tyborowski Sklep Polski MKK Gniezno 15 95 6.33
301. Adam Adamski Sokół Marbo Międzychód 18 95 5.28
302. Bartosz Sprengel KU AZS UJK Kielce 20 94 4.70
303. Adam Richter Weegree AZS Politechnika Opolska 18 94 5.22
304. Piotr Knowa Gryf Goleniów 15 94 6.27
305. Mikołaj Lewandowicz Domino Inowrocław 17 94 5.53
306. Grzegorz Paszek RKKS Rawia Rawag Rawicz 13 94 7.23
307. Bartłomiej Bojko Syntex Księżak Łowicz 10 93 9.30
308. Przemysław Jaworski KK Warszawa 19 93 4.89
309. Paweł Lasota Biofarm Basket Suchy Las 13 92 7.08
310. Rafał Grzybek MKKS Rybnik 18 92 5.11
311. Sebastian Bożenko WKS Śląsk Wrocław 17 91 5.35
312. Jarosław Fomiczow AZS Politechnika Częstochowa 10 89 8.90
313. Patryk Jankowski Trefl II Sopot 14 89 6.36
314. Karol Tomczyk AZS UMK PBDI Toruń 14 88 6.29
315. Piotr Renkiel R8 Basket AZS Politechnika Kraków 12 88 7.33
316. Dawid Myśliwiec AZS UMCS Lublin 16 88 5.50
317. Tomasz Żeleźniak WKS Śląsk Wrocław 18 87 4.83
318. Grzegorz Kruk Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 15 87 5.80
319. Kacper Traczyk Asseco II Gdynia 13 87 6.69
320. Krzysztof Łotowski Żubry Leo-Sped Białystok 13 85 6.54
321. Kamil Michalski MCKiS Termo-Rex Jaworzno 9 85 9.44
322. Mateusz Mucha AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 19 84 4.42
323. Łukasz Bartnicki Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 19 84 4.42
324. Sebastian Targosz TBV Start Lublin 15 84 5.60
325. Michał Kucharski MKS Otmuchów 15 84 5.60
326. Adam Bednarczyk Muszkieterowie Nowa Sól 19 83 4.37
327. Kamil Krzeszowski AZS UMCS Lublin 18 83 4.61
328. Filip Guilherme Sklep Polski MKK Gniezno 19 83 4.37
329. Dawid Golus KS Rosa Sport Radom 14 83 5.93
330. Michał Ejiofor MCKiS Termo-Rex Jaworzno 13 82 6.31
331. Miłosz Sroczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 12 82 6.83
332. Wojciech Szpyrka KK Warszawa 19 82 4.32
333. Marcin Kubacki AZS UMK PBDI Toruń 11 82 7.45
334. Maciej Białek AZS PŚk Galeria Echo Kielce 18 82 4.56
335. Jarosław Kolenda AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 18 81 4.50
336. Adam Staśkowiak RKKS Rawia Rawag Rawicz 17 81 4.76
337. Mikołaj Smarzy Sokół Marbo Międzychód 17 80 4.71
338. Daniel Pełka KS AZS PŚ Gliwice 17 80 4.71
339. Mateusz Krawiec TKM Włocławek 13 80 6.15
340. Jakub Dryjański Decka Pelplin 10 79 7.90
341. Jakub Pietkiewicz KK Warszawa 20 79 3.95
342. Michał Żyłczyński Gryf Goleniów 18 79 4.39
343. Bartłomiej Dróżdż ŁKS AZS UŁ SG Łódź 18 79 4.39
344. Bartłomiej Pawlak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 18 78 4.33
345. Mateusz Bal KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 78 4.88
346. Damian Litwin AZS Politechnika Poznań 18 78 4.33
347. Wojciech Kowalski KU AZS UJK Kielce 20 78 3.90
348. Tomasz Krzywdziński Decka Pelplin 11 78 7.09
349. Jacek Wróblewski MCKiS Termo-Rex Jaworzno 18 77 4.28
350. Mariusz Gnatowicz MKS Otmuchów 16 76 4.75
351. Piotr Pandura AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 9 76 8.44
352. Hubert Ratajczak BC Obra Kościan 11 76 6.91
353. Filip Stryjewski Politechnika Gdańska 17 75 4.41
354. Jan Bielecki KK Warszawa 19 75 3.95
355. Mateusz Bilski Sklep Polski MKK Gniezno 14 74 5.29
356. Wojciech Wątroba KS Rosa Sport Radom 17 74 4.35
357. Paweł Gałczyński Röben Gimbasket Wrocław 18 74 4.11
358. Łukasz Kłuś MKS Otmuchów 14 73 5.21
359. Mateusz Niewiński Żubry Leo-Sped Białystok 15 73 4.87
360. Jakub Putra Trefl II Sopot 17 72 4.24
361. Norman Zuber KS Sudety Jelenia Góra 15 72 4.80
362. Adam Bączyński KK Polonia Bytom 18 71 3.94
363. Michał Mazur AZS PŚk Galeria Echo Kielce 17 71 4.18
364. Dawid Kołakowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice, RKKS Rawia Rawag Rawicz 17 70 4.12
365. Radosław Chorab MKS II Dąbrowa Górnicza 16 70 4.38
366. Hubert Mielnik BC Obra Kościan 16 70 4.38
367. Kacper Stalicki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 13 69 5.31
368. Patryk Świeżyński AZS UMK PBDI Toruń 17 69 4.06
369. Szymon Ćwikliński TKM Włocławek 16 69 4.31
370. Kacper Grzesiowski KKS Pro-Basket Kutno 19 68 3.58
371. Oskar Keller KS AZS PŚ Gliwice 15 68 4.53
372. Szymon Rosik KS Stal Ostrów Wlkp. 13 66 5.08
373. Dorian Frontczak TKM Włocławek 12 66 5.50
374. Paweł Skarpetowski Sokół Ostrów Mazowiecka 18 66 3.67
375. Artur Wnętrzak KS Stal Ostrów Wlkp. 15 65 4.33
376. Maciej Niedbalski Sokół Ostrów Mazowiecka 19 65 3.42
377. Kacper Mąkowski SMS PZKosz Władysławowo 14 64 4.57
378. Sebastian Beluch Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 16 64 4.00
379. Kamil Sierański KS Stal Ostrów Wlkp. 18 64 3.56
380. Sylwester Konieczny ZKS Stal Stalowa Wola 16 63 3.94
381. Kamil Kamecki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 13 63 4.85
382. Kamil Szczepaniak MKKS Rybnik 13 63 4.85
383. Grzegorz Kamiński Decka Pelplin 14 62 4.43
384. Tomasz Radzik KS Stal Ostrów Wlkp. 16 62 3.88
385. Jan Piliszczuk TBV Start Lublin 12 62 5.17
386. Konrad Strzępek AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 18 61 3.39
387. Robert Sgodzaj KS Pogoń Ruda Śląska 16 61 3.81
388. Paweł Guz Decka Pelplin 9 60 6.67
389. Jacek Wojtanowicz ZKS Stal Stalowa Wola 19 59 3.11
390. Patryk Kowalski KKS Energa Drogbruk Kalisz 16 59 3.69
391. Tobiasz Kol KKS Energa Drogbruk Kalisz 12 59 4.92
392. Adam Niespor MKS II Dąbrowa Górnicza 9 59 6.56
393. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 16 59 3.69
394. Filip Lorencki AZS Politechnika Poznań 18 59 3.28
395. Paweł Piros Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 57 5.70
396. Szymon Tylkowski Decka Pelplin 14 57 4.07
397. Bartosz Stawowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17 57 3.35
398. Maciej Bębeniec KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18 56 3.11
399. Maciej Pietras ZKS Stal Stalowa Wola 19 56 2.95
400. Leszek Kulczyński Gryf Goleniów 14 56 4.00
401. Marcin Bandyga ZKS Stal Stalowa Wola 18 56 3.11
402. Tomasz Pawlus ZKS Stal Stalowa Wola 17 56 3.29
403. Łukasz Kiluk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 55 3.44
404. Konrad Karpiński KK Warszawa 18 55 3.06
405. Przemysław Stecko R8 Basket AZS Politechnika Kraków 17 55 3.24
406. Piotr Borowik Żubry Leo-Sped Białystok 14 55 3.93
407. Jakub Derkowski R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18 55 3.06
408. Mateusz Rogoziński Röben Gimbasket Wrocław 17 54 3.18
409. Marek Sidor MKKS Rybnik 17 54 3.18
410. Stanisław Kiszka BC Obra Kościan 19 54 2.84
411. Jakub Mazurowicz ŁKS AZS UŁ SG Łódź 13 54 4.15
412. Dominik Rajczak MKS II Dąbrowa Górnicza 18 53 2.94
413. Edmund Tomko MKKS Rybnik 17 53 3.12
414. Szymon Aniszewski Syntex Księżak Łowicz 17 53 3.12
415. Adrian Matyszkiewicz SMS PZKosz Władysławowo 13 52 4.00
416. Marcin Kowalczuk AZS UMCS Lublin 18 52 2.89
417. Patryk Polczyk KS AZS PŚ Gliwice 18 52 2.89
418. Mateusz Winiarski Muszkieterowie Nowa Sól 17 52 3.06
419. Patryk Marek KS Stal Ostrów Wlkp. 14 52 3.71
420. Robert Cieśla Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 13 51 3.92
421. Paweł Bochenkiewicz Górnik Trans.eu Wałbrzych 17 51 3.00
422. Jakub Małecki AZS Politechnika Poznań 16 51 3.19
423. Wiktor Nałęcz Politechnika Gdańska 10 50 5.00
424. Piotr Magdziarz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 10 50 5.00
425. Tomasz Wroza Zagłębie Sosnowiec 16 49 3.06
426. Artur Szymański KS AZS PŚ Gliwice 15 49 3.27
427. Michał Moralewicz Zagłębie Sosnowiec 9 49 5.44
428. Adam Chabasiński AZS Politechnika Poznań 15 48 3.20
429. Krzysztof Kurdubski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 16 48 3.00
430. Witold Nowak Biofarm Basket Suchy Las 13 47 3.62
431. Bartosz Zawadzki Sokół Marbo Międzychód 11 47 4.27
432. Piotr Suda Weegree AZS Politechnika Opolska 17 47 2.76
433. Michał Wasilewski KS Sudety Jelenia Góra 12 47 3.92
434. Łukasz Beczek AZS UMCS Lublin 17 46 2.71
435. Piotr Pomieciński Domino Inowrocław 12 46 3.83
436. Krzysztof Mysłek AZS Politechnika Częstochowa 19 45 2.37
437. Patryk Andruk Żubry Leo-Sped Białystok 12 45 3.75
438. Tomasz Bartkowski KKS Energa Drogbruk Kalisz 14 45 3.21
439. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 15 44 2.93
440. Michał Bagaziński AZS UMK PBDI Toruń 15 44 2.93
441. Sławomir Murowicki AZS UMK PBDI Toruń 13 44 3.38
442. Karol Cidyło Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 19 44 2.32
443. Łukasz Nowak Weegree AZS Politechnika Opolska 12 43 3.58
444. Marcin Zdrodowski Żubry Leo-Sped Białystok 10 43 4.30
445. Daniel Tomczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 14 41 2.93
446. Konrad Dawdo SMS PZKosz Władysławowo 15 41 2.73
447. Jacek Tarzanowski AZS PŚk Galeria Echo Kielce 10 41 4.10
448. Michał Kłódkowski TKM Włocławek 17 41 2.41
449. Tomasz Dylicki Trefl II Sopot 15 40 2.67
450. Filip Drozdowski Biofarm Basket Suchy Las 10 40 4.00
451. Olaf Wysocki WKS Śląsk Wrocław 12 40 3.33
452. Igor Yoka-Bratasz WKK Wrocław 11 40 3.64
453. Dawid Musialski Gryf Goleniów 15 40 2.67
454. Tomasz Tomanek MKKS Rybnik 11 40 3.64
455. Patryk Woźniak KS Rosa Sport Radom 17 39 2.29
456. Kacper Grzelak WKK Wrocław 15 39 2.60
457. Michał Grabowski Sokół Ostrów Mazowiecka 16 39 2.44
458. Błażej Pawlik KKS Energa Drogbruk Kalisz 12 39 3.25
459. Francois Xavier Guidon AZS Politechnika Częstochowa 16 39 2.44
460. Wiktor Kujtkowski Trefl II Sopot 13 39 3.00
461. Michał Wierzbicki Weegree AZS Politechnika Opolska 16 39 2.44
462. Jarosław Giżyński Biofarm Basket Suchy Las 14 39 2.79
463. Jakub Wantuch Asseco II Gdynia 13 38 2.92
464. Maciej Wejman Sokół Marbo Międzychód 14 38 2.71
465. Witold Kuriańczyk AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 11 37 3.36
466. Karol Marciniak AZS UMK PBDI Toruń 9 36 4.00
467. Kacper Burczyk Trefl II Sopot 15 35 2.33
468. Mateusz Kurach Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 11 34 3.09
469. Marcin Wit MKS II Dąbrowa Górnicza 13 34 2.62
470. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 9 34 3.78
471. Patryk Pułkotycki Trefl II Sopot 12 34 2.83
472. Michał Mańkiewicz Röben Gimbasket Wrocław 19 34 1.79
473. Marcel Afeltowicz TKM Włocławek 16 33 2.06
474. Wojciech Szpyrka KK Polonia Bytom, Zagłębie Sosnowiec 11 33 3.00
475. Kamil Jakubowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 17 33 1.94
476. Patryk Bielecki Sokół Marbo Międzychód 13 32 2.46
477. Michał Busz Muszkieterowie Nowa Sól 16 32 2.00
478. Konrad Mamcarczyk R8 Basket AZS Politechnika Kraków 10 32 3.20
479. Damian Orębski Weegree AZS Politechnika Opolska 16 31 1.94
480. Łukasz Uberna WKK Wrocław 13 31 2.38
481. Andrzej Nowak ZKS Stal Stalowa Wola 17 31 1.82
482. Artur Donerstag KS AZS PŚ Gliwice 13 30 2.31
483. Michał Kowalewski KKS Pro-Basket Kutno 17 30 1.76
484. Kacper Samuła RKKS Rawia Rawag Rawicz 14 30 2.14
485. Damian Ostrowski TKM Włocławek 12 30 2.50
486. Paweł Szyszkowski TBV Start Lublin 18 29 1.61
487. Maciej Bielecki MKS II Dąbrowa Górnicza 15 29 1.93
488. Patryk Pękalski AZS PŚk Galeria Echo Kielce 14 29 2.07
489. Łukasz Małyszko Żubry Leo-Sped Białystok 15 29 1.93
490. Łukasz Piórkowski MKKS Rybnik 15 29 1.93
491. Mateusz Stańczuk Domino Inowrocław 16 28 1.75
492. Jan Ilnicki Biofarm Basket Suchy Las 11 28 2.55
493. Maciej Gębala TS Wisła Kraków 14 28 2.00
494. Szymon Chorągwicki Muszkieterowie Nowa Sól 17 28 1.65
495. Marcin Rzeszowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 26 2.00
496. Rafał Chwastyk Röben Gimbasket Wrocław 13 26 2.00
497. Paweł Muntowski Decka Pelplin 11 25 2.27
498. Mateusz Kantarowski Zagłębie Sosnowiec 13 24 1.85
499. Filip Sauter Biofarm Basket Suchy Las 10 24 2.40
500. Marcin Siwak TS Wisła Kraków 10 24 2.40
501. Przemysław Rybicki KS AZS PŚ Gliwice 16 24 1.50
502. Kacper Plewa KS Sudety Jelenia Góra 15 23 1.53
503. Kajetan Ludwisiak Muszkieterowie Nowa Sól 17 23 1.35
504. Karol Kruczała WKK Wrocław 11 23 2.09
505. Jakub Stefaniuk AZS UMCS Lublin 11 23 2.09
506. Dawid Gambusz Syntex Księżak Łowicz 10 22 2.20
507. Radosław Wojciechowski TKM Włocławek 9 22 2.44
508. Marcin Nocek Sklep Polski MKK Gniezno 17 22 1.29
509. Aleksander Fabiszewski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 18 21 1.17
510. Michał Kuboszek Zagłębie Sosnowiec 12 20 1.67
511. Grzegorz Sawicki Weegree AZS Politechnika Opolska 14 20 1.43
512. Marcin Ostój KKS Energa Drogbruk Kalisz 13 20 1.54
513. Jakub Filipiak Domino Inowrocław 11 20 1.82
514. Michał Brzozowski MCKiS Termo-Rex Jaworzno 15 20 1.33
515. Szymon Strzałkowski TBV Start Lublin 12 20 1.67
516. Kamil Szkopiński Sklep Polski MKK Gniezno 13 19 1.46
517. Arkadiusz Biel MCKiS Termo-Rex Jaworzno 10 19 1.90
518. Konrad Stanisławiak BC Obra Kościan 11 19 1.73
519. Szymon Bernasiak KS Rosa Sport Radom 15 19 1.27
520. Adam Niepoń Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 11 18 1.64
521. Orest Bury Gryf Goleniów 10 18 1.80
522. Adrian Łopiński Muszkieterowie Nowa Sól 15 18 1.20
523. Maksymilian Jakubek SMS PZKosz Władysławowo 13 18 1.38
524. Robert Rejniak KKS Pro-Basket Kutno 13 18 1.38
525. Łukasz Pająk R8 Basket AZS Politechnika Kraków 10 17 1.70
526. Piotr Kacki TBV Start Lublin 10 17 1.70
527. Michał Roszkowski MCKiS Termo-Rex Jaworzno 10 17 1.70
528. Łukasz Kuśmirek AZS UMK PBDI Toruń 9 17 1.89
529. Mikołaj Rudawski AZS Politechnika Poznań 16 17 1.06
530. Szymon Walski KS Rosa Sport Radom 12 16 1.33
531. Bartłomiej Reichert AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 12 16 1.33
532. Daniel Dawdo SMS PZKosz Władysławowo 11 16 1.45
533. Krzysztof Czajka TS Wisła Kraków 14 15 1.07
534. Adam Piątek TKM Włocławek 13 15 1.15
535. Dominik Sala MKS II Dąbrowa Górnicza 10 14 1.40
536. Arkadiusz Siwek Sokół Ostrów Mazowiecka 13 14 1.08
537. Szymon Żaba-Żabiński AZS PŚk Galeria Echo Kielce 16 14 0.88
538. Adrian Góralczyk Decka Pelplin 15 14 0.93
539. Adam Szymkowiak BC Obra Kościan 13 13 1.00
540. Oskar Waszczyk Biofarm Basket Suchy Las 9 13 1.44
541. Michał Różanowski TKM Włocławek 9 12 1.33
542. Dawid Sega KS Pogoń Ruda Śląska 13 12 0.92
543. Jakub Bober AZS Politechnika Poznań 10 12 1.20
544. Jakub Miszkurka TS Wisła Kraków 16 12 0.75
545. Kuba Szmidt KS Sudety Jelenia Góra 15 12 0.80
546. Łukasz Frącz MKS Otmuchów 10 12 1.20
547. Karol Kazmirowski TBV Start Lublin 11 12 1.09
548. Maciej Koćma MKS II Dąbrowa Górnicza 9 12 1.33
549. Krystian Kuśmierz AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 13 12 0.92
550. Stanisław Szlufik AZS Politechnika Częstochowa 11 10 0.91
551. Dawid Szulc AZS Politechnika Częstochowa 17 10 0.59
552. Kamil Paluch AZS PŚk Galeria Echo Kielce 11 10 0.91
553. Andrzej Krajewski Biofarm Basket Suchy Las 10 10 1.00
554. Marcel Korolczuk Asseco II Gdynia 10 10 1.00
555. Michał Garbacz TBV Start Lublin 12 10 0.83
556. Jakub Szkup Syntex Księżak Łowicz 10 9 0.90
557. Sylwester Gajdel Gryf Goleniów 14 8 0.57
558. Maciej Szeszycki Röben Gimbasket Wrocław 14 7 0.50
559. Marcin Jeziorowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 7 0.70
560. Marcin Witek KS AZS PŚ Gliwice 9 5 0.56
561. Konrad Tomczuk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 11 5 0.45
562. Wojciech Gac Röben Gimbasket Wrocław 11 4 0.36
563. Kacper Grzegorzak AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 9 4 0.44
564. Tomasz Pieszyński MKS Otmuchów 12 3 0.25
565. Łukasz Wilczyński Sokół Ostrów Mazowiecka 11 3 0.27

NEWSLETTER PZKOSZ

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki.
W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji,
najważniejsze wydarzenia i informacje z polskich parkietów.

Sponsor Główny

Tauron

Sponsor Oficjalny Reprezentacji

Oficjalna piłka 3x3

Wilson

Partnerzy PZKosz

Molten Suzuki Polsat Sport News Przegląd Sportowy Onet.pl Festina Primavera Sklep Koszykarza GTM Mobil DIVISION B-2 SKLZ Radomskie Centrum Onkologii

Współpraca z PZKosz

Powiedz NIE dopingowi Ortomedsport