Czas do Rosja - Polska (turniej w Niemczech)

0d 0h 0m 0s

ROZGRYWKI: 1 Liga Kobiet

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Natalia Korczyc MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 13 303 23.31
2. Joanna Pawlukiewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 13 254 19.54
3. Joanna Markiewicz KKS Olsztyn 13 215 16.54
4. Ksenia Zajączkowska KKS Olsztyn 13 212 16.31
5. Daria Marciniak Enea AZS Poznań 13 203 15.62
6. Joanna Sobota ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 14 196 14.00
7. Paulina Kuras AZS Uniwersytet Gdański 14 191 13.64
8. Żaneta Durak Pomarańczarnia MUKS Poznań 12 191 15.92
9. Martyna Pyka Politechnika Gdańska 14 186 13.29
10. Weronika Telenga UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 182 15.17
11. Karina Różyńska AZS Uniwersytet Gdański 14 173 12.36
12. Jastina Kosalewicz AZS Uniwersytet Gdański 14 172 12.29
13. Alicja Minczewska PTS Lider Pruszków 14 172 12.29
14. Magdalena Wojdalska X-Demon Tęcza Leszno 14 172 12.29
15. Marlena Deko MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 172 13.23
16. Aleksandra Szymańska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 13 171 13.15
17. Julia Tyszkiewicz 1KS Ślęza II Wrocław 13 164 12.62
18. Agnieszka Kret MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 164 12.62
19. Anna Wińkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 23 164 7.13
20. Agata Chaliburda Mon-Pol Płock 13 162 12.46
21. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 161 12.38
22. Marzena Marciniak PTS Lider Pruszków 13 159 12.23
23. Anna Pawłowska AZS Uniwersytet Warszawski 14 159 11.36
24. Kaciaryna Pratasewicz AZS Politechnika Korona Kraków 14 159 11.36
25. Joanna Czarnecka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 156 12.00
26. Iwona Winnicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 153 11.77
27. Jowita Ossowska AZS Uniwersytet Warszawski 14 152 10.86
28. Aleksandra Dziwińska ŁKS SMS Łódź 13 152 11.69
29. Anna Makurat SMS PZKosz Łomianki 12 151 12.58
30. Martyna Stasiuk ŁKS SMS Łódź 10 150 15.00
31. Weronika Nowakowska SMS PZKosz Łomianki 14 150 10.71
32. Patrycja Jaworska 1KS Ślęza II Wrocław 13 147 11.31
33. Julia Niełacna SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 16 147 9.19
34. Aleksandra Lewoń-Sczansny ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 13 146 11.23
35. Karolina Szydłowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 18 143 7.94
36. Agnieszka Krzywoń AZS Politechnika Korona Kraków 14 142 10.14
37. Kinga Woźniak Enea AZS Poznań 13 138 10.62
38. Milena Krzyżaniak AZS Uniwersytet Warszawski 14 138 9.86
39. Agata Rafałowicz AZS Politechnika Korona Kraków 13 137 10.54
40. Martyna Myśków MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 12 135 11.25
41. Iwona Szarzyńska Pomarańczarnia MUKS Poznań 12 132 11.00
42. Weronika Papiernik MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 12 132 11.00
43. Małgorzata Zuchora 1KS Ślęza II Wrocław 11 130 11.82
44. Agata Majka ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 8 129 16.13
45. Adriana Kopciuch AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 128 12.80
46. Natalia Danych UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 128 10.67
47. Marta Mistygacz ŁKS SMS Łódź 11 128 11.64
48. Justyna Hołtyn X-Demon Tęcza Leszno 14 127 9.07
49. Agnieszka Misiek Mon-Pol Płock 13 126 9.69
50. Natalia Gwizdała SMS PZKosz Łomianki 13 125 9.62
51. Magdalena Grzelak Grot Mobilis Pabianice 13 124 9.54
52. Agnieszka Wierzbicka Politechnika Gdańska 14 122 8.71
53. Lucyna Kotonowicz Mon-Pol Płock 9 122 13.56
54. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 13 122 9.38
55. Katarzyna Szyller PTS Lider Pruszków 13 120 9.23
56. Katarzyna Szymańska Grot Mobilis Pabianice 14 119 8.50
57. Barbara Miśkiewicz Pomarańczarnia MUKS Poznań 10 117 11.70
58. Jolanta Wichłacz KKS Olsztyn 13 117 9.00
59. Katarzyna Bednarczyk Pomarańczarnia MUKS Poznań 12 116 9.67
60. Weronika Dąbrowska X-Demon Tęcza Leszno 14 113 8.07
61. Zuzanna Gadkowska X-Demon Tęcza Leszno 14 113 8.07
62. Kinga Dzierbicka Grot Mobilis Pabianice 12 113 9.42
63. Katarzyna Sobczyńska Mon-Pol Płock 13 113 8.69
64. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków 13 112 8.62
65. Patrycja Jastrzębska ŁKS SMS Łódź 11 111 10.09
66. Pola Dmochewicz AZS Uniwersytet Warszawski 12 111 9.25
67. Wiktoria Keller AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 111 11.10
68. Marta Wdowiuk 1KS Ślęza II Wrocław 12 109 9.08
69. Justyna Pytlarczyk Mon-Pol Płock 13 108 8.31
70. Monika Bieniek PTS Lider Pruszków 13 106 8.15
71. Katarzyna Homoncik AZS Politechnika Korona Kraków 13 105 8.08
72. Aleksandra Kaja AZS Uniwersytet Warszawski 11 104 9.45
73. Anna Kolasa Grot Mobilis Pabianice 12 102 8.50
74. Agnieszka Myślak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 102 8.50
75. Marianna Duszkiewicz Politechnika Gdańska 14 101 7.21
76. Edyta Faleńczyk Politechnika Gdańska 13 100 7.69
77. Natalia Ryng SMS PZKosz Łomianki 18 99 5.50
78. Patrycja Klatt Pomarańczarnia MUKS Poznań 12 99 8.25
79. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 13 98 7.54
80. Alicja Szloser Enea AZS Poznań 13 98 7.54
81. Gabriela Piech AZS Uniwersytet Warszawski 14 96 6.86
82. Anna Krawiec AZS Politechnika Korona Kraków 13 95 7.31
83. Aneta Burandt KKS Olsztyn 12 94 7.83
84. Agata Nowacka ŁKS SMS Łódź 11 94 8.55
85. Natalia Klimek SMS PZKosz II Łomianki 12 94 7.83
86. Angelika Kuras AZS Uniwersytet Gdański 14 92 6.57
87. Karolina Formella AZS Uniwersytet Gdański 14 92 6.57
88. Kamila Ciężadło AZS Politechnika Korona Kraków 11 90 8.18
89. Marta Cieślicka AZS Uniwersytet Gdański 13 88 6.77
90. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań 13 86 6.62
91. Agnieszka Przybytek Politechnika Gdańska 14 85 6.07
92. Karolina Matkowska AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 85 7.08
93. Żaneta Szczęśniak AZS Uniwersytet Gdański 13 85 6.54
94. Aleksandra Kędzierska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 8 84 10.50
95. Natalia Żukowska KKS Olsztyn 13 84 6.46
96. Martyna Jasiulewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 84 7.64
97. Karolina Budeń Enea AZS Poznań, X-Demon Tęcza Leszno 15 83 5.53
98. Justyna Wróbel Politechnika Gdańska 14 82 5.86
99. Sylwia Siemienas 1KS Ślęza II Wrocław 12 82 6.83
100. Jagoda Szczęsna AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 82 6.83
101. Zuzanna Sklepowicz 1KS Ślęza II Wrocław 10 82 8.20
102. Agnieszka Makowska ŁKS SMS Łódź 9 82 9.11
103. Katarzyna Mach MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 13 81 6.23
104. Anna Kudelska Grot Mobilis Pabianice 11 80 7.27
105. Karolina Olszewska Pomarańczarnia MUKS Poznań 12 80 6.67
106. Beata Paranowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 78 6.50
107. Ewa Canert UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 77 5.92
108. Magdalena Ratajczak Grot Mobilis Pabianice 13 77 5.92
109. Aleksandra Pietraszek Enea AZS Poznań 14 77 5.50
110. Justyna Fura MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 12 76 6.33
111. Aleksandra Dul AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 76 6.33
112. Elżbieta Giedrojć Enea AZS Poznań, ŁKS SMS Łódź 12 73 6.08
113. Kinga Banach Enea AZS Poznań 14 72 5.14
114. Martyna Batóg MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 13 71 5.46
115. Agata Maciejewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 70 6.36
116. Monika Skrzecz PTS Lider Pruszków, Artego Basket 25 Bydgoszcz 12 69 5.75
117. Kinga Bączek AZS Uniwersytet Gdański 14 65 4.64
118. Liliana Banaszak SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 8 65 8.13
119. Jagoda Bandoch MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 13 65 5.00
120. Karolina Brzozowska Politechnika Gdańska 13 59 4.54
121. Julia Niemojewska SMS PZKosz Łomianki 14 58 4.14
122. Natalia Łopińska ŁKS SMS Łódź 11 58 5.27
123. Paula Duchnowska AZS AJP II Gorzów Wlkp. 11 58 5.27
124. Daria Walczak MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 13 58 4.46
125. Paulina Kutycka Mon-Pol Płock 13 56 4.31
126. Natalia Błaszczak MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 13 56 4.31
127. Anita Plucińska Enea AZS Poznań 13 55 4.23
128. Olga Trzeciak AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 55 6.11
129. Marta Kulak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 54 4.15
130. Natalia Malaga AZS Politechnika Korona Kraków 11 54 4.91
131. Joanna Twardowska Grot Mobilis Pabianice 11 54 4.91
132. Patrycja Szubrowska MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 13 53 4.08
133. Klaudia Teluk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 10 51 5.10
134. Weronika Oskwarek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 13 50 3.85
135. Kinga Kominek AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 50 5.00
136. Zuzanna Wrzesień PTS Lider Pruszków 13 50 3.85
137. Justyna Kocon ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 12 48 4.00
138. Martyna Kotula Enea AZS Poznań 13 47 3.62
139. Martyna Borowiecka ŁKS SMS Łódź 11 47 4.27
140. Karolina Podkańska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 14 46 3.29
141. Alicja Falkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 17 45 2.65
142. Karolina Walocha ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 13 45 3.46
143. Marta Nowicka Enea AZS Poznań 14 45 3.21
144. Aleksandra Witkowska AZS Politechnika Korona Kraków 13 44 3.38
145. Julia Kućko SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 7 44 6.29
146. Bożena Puter SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 13 44 3.38
147. Iwona Płóciennik AZS Uniwersytet Warszawski 11 43 3.91
148. Sonia Młynarczyk MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 12 42 3.50
149. Barbara Zieniewska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 11 42 3.82
150. Wioletta Wiśniewska Enea AZS Poznań 14 40 2.86
151. Dominika Poleszak MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 8 39 4.88
152. Agata Opolska AZS Uniwersytet Warszawski 14 38 2.71
153. Aleksandra Teklińska Grot Mobilis Pabianice 9 37 4.11
154. Katarzyna Krajewska X-Demon Tęcza Leszno 11 36 3.27
155. Natalia Tyczkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 35 2.92
156. Magdalena Lasocka AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 35 3.89
157. Magdalena Kowalewska Pomarańczarnia MUKS Poznań 7 35 5.00
158. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 12 34 2.83
159. Daria Doga PTS Lider Pruszków 13 34 2.62
160. Paulina Pilichowska Pomarańczarnia MUKS Poznań 11 34 3.09
161. Adrianna Płaskocińska 1KS Ślęza II Wrocław 10 32 3.20
162. Kamila Płatek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 13 31 2.38
163. Marta Tomczuk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 11 31 2.82
164. Kamila Kowalska PTS Lider Pruszków 12 30 2.50
165. Magdalena Błysz MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 10 29 2.90
166. Anna Matras 1KS Ślęza II Wrocław 10 27 2.70
167. Gabriela Świętochowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 8 26 3.25
168. Kaja Grygiel MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 7 25 3.57
169. Natalia Wiaderkiewicz ŁKS SMS Łódź 10 25 2.50
170. Anna Markowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 9 25 2.78
171. Karina Gzinka SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 10 24 2.40
172. Weronika Woźniak X-Demon Tęcza Leszno 11 24 2.18
173. Katarzyna Pasek AZS Politechnika Korona Kraków 12 23 1.92
174. Magdalena Ruta AZS Politechnika Korona Kraków 9 22 2.44
175. Aleksandra Mońko KKS Olsztyn 11 21 1.91
176. Monika Opiatowska ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 20 2.86
177. Wiktoria Kośla UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 20 2.22
178. Agnieszka Spangenberg AZS Uniwersytet Warszawski 13 19 1.46
179. Oliwia Radoń Politechnika Gdańska 8 18 2.25
180. Aleksandra Zięmborska Enea AZS Poznań 7 18 2.57
181. Sara Wyczałkowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 12 17 1.42
182. Anna Karasek PTS Lider Pruszków 11 17 1.55
183. Kinga Jaroszewska Politechnika Gdańska 8 16 2.00
184. Kamila Szmytkowska AZS Uniwersytet Gdański 11 16 1.45
185. Adrianna Gajos ŁKS SMS Łódź 7 15 2.14
186. Martyna Policha Pomarańczarnia MUKS Poznań 11 15 1.36
187. Natalia Piestrzyńska Grot Mobilis Pabianice 10 15 1.50
188. Bibiana Puzdrowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 11 14 1.27
189. Ewelina Okonek Grot Mobilis Pabianice 10 14 1.40
190. Karolina Filipczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 14 1.56
191. Natalia Fundeła MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 14 1.08
192. Justyna Michalak KKS Olsztyn 12 13 1.08
193. Łucja Grzenkowicz SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 10 12 1.20
194. Adrianna Kalinowska KKS Olsztyn 11 11 1.00
195. Aleksandra Krajewska Mon-Pol Płock 8 9 1.13
196. Wiktoria Bałdyga KKS Olsztyn 8 8 1.00
197. Aneta Rola MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 8 8 1.00
198. Katarzyna Chodkowska AZS Uniwersytet Warszawski 9 8 0.89
199. Eliza Miaśkiewicz Mon-Pol Płock 8 8 1.00
200. Weronika Jaworska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 7 8 1.14
201. Aleksandra Magdziarz 1KS Ślęza II Wrocław 9 8 0.89
202. Klaudia Kucharska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 7 0.70
203. Agata Jamrozik PTS Lider Pruszków 9 7 0.78
204. Katarzyna Pawlik ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 7 1.00
205. Weronika Karpiszuk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 7 0.64
206. Zuzanna Boduch MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 11 7 0.64
207. Sandra Ludwiniak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 6 0.55
208. Klaudia Łapińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 6 0.75
209. Natalia Bury AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 5 0.71
210. Martyna Mączka 1KS Ślęza II Wrocław 10 4 0.40
211. Maja Michniewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 9 4 0.44
212. Wioletta Walocha ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 9 4 0.44
213. Weronika Bernaś MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 8 4 0.50
214. Wiktoria Gorel ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 7 4 0.57
215. Kamila Żukowska KKS Olsztyn 11 2 0.18
216. Dagmara Czaplińska KKS Olsztyn 7 0 0.00
217. Alicja Jóźwiak Pomarańczarnia MUKS Poznań 6 0 0.00

NEWSLETTER PZKOSZ

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki.
W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji,
najważniejsze wydarzenia i informacje z polskich parkietów.

Sponsor Główny

Tauron

Sponsor Oficjalny Reprezentacji

Oficjalna piłka 3x3

Wilson

Partnerzy PZKosz

Molten Suzuki Polsat Sport News Przegląd Sportowy Onet.pl Festina Primavera Sklep Koszykarza GTM Mobil DIVISION B-2 SKLZ Radomskie Centrum Onkologii

Współpraca z PZKosz

Powiedz NIE dopingowi Ortomedsport