Czas do Rosja - Polska (turniej w Niemczech)

0d 0h 0m 0s

ROZGRYWKI: Mistrzostwa Polski Kobiet U22

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Patrycja Klatt MUKS Poznań 2 46 23.00
2. Paulina Kuczyńska KS Basket 25 Bydgoszcz 2 44 22.00
3. Klaudia Niedźwiedzka KS Basket 25 Bydgoszcz 1 42 42.00
4. Sylwia Bujniak MUKS Widzew Łódź 2 42 21.00
5. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków 2 42 21.00
6. Anna Orzeł UKS Żak Nowy Sącz 2 39 19.50
7. Bożena Puter TS Wisła Can-Pack Kraków 2 37 18.50
8. Magdalena Kowalewska MUKS Poznań 2 36 18.00
9. Martyna Batóg MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 36 18.00
10. Karina Gzinka MUKS Widzew Łódź 2 35 17.50
11. Wiktoria Keller ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 35 17.50
12. Aleksandra Zięmborska Enea AZS Poznań 2 33 16.50
13. Jagoda Szczęsna ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 33 16.50
14. Martyna Leszczyńska UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 32 16.00
15. Anna Kudelska MUKS Widzew Łódź 2 32 16.00
16. Karolina Matkowska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 32 16.00
17. Paulina Niedziółka KS Basket 25 Bydgoszcz 2 31 15.50
18. Weronika Nowakowska MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 30 15.00
19. Aleksandra Błasiak KSK Stal Brzeg 2 29 14.50
20. Aleksandra Dul ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 29 14.50
21. Katarzyna Kocaj KS Basket 25 Bydgoszcz 2 28 14.00
22. Danuta Puter TS Wisła Can-Pack Kraków 2 28 14.00
23. Natalia Danych UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 27 13.50
24. Natalia Gwizdała MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 27 13.50
25. Magdalena Dźwilewska KS Wichoś Jelenia Góra 2 26 13.00
26. Oliwia Plener Politechnika Gdańska 2 26 13.00
27. Magdalena Pisera MUKS Widzew Łódź 2 26 13.00
28. Michalina Michalak UKS SMS Łódź 2 26 13.00
29. Karolina Brzozowska Politechnika Gdańska 2 25 12.50
30. Martyna Pyka Politechnika Gdańska 2 25 12.50
31. Dominika Paczóska UKS 11 Siedlce 2 25 12.50
32. Anna Rorat KSK Stal Brzeg 2 25 12.50
33. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 25 12.50
34. Wiktoria Zapart MUKS Widzew Łódź 2 24 12.00
35. Karolina Podkańska UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 24 12.00
36. Ewa Bacik TS Wisła Can-Pack Kraków 2 24 12.00
37. Monika Malinowska TS Wisła Can-Pack Kraków 2 24 12.00
38. Sandra Śniegula UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 23 11.50
39. Karolina Wilk AZS Politechnika Korona Kraków 2 23 11.50
40. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań 2 22 11.00
41. Aleskandra Lorenz KS Wichoś Jelenia Góra 2 22 11.00
42. Kaja Grygiel MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 21 10.50
43. Magdalena Szkop MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 21 10.50
44. Paula Duchnowska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 21 10.50
45. Natalia Łopińska UKS SMS Łódź 2 21 10.50
46. Olga Trzeciak ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 20 10.00
47. Olga Kossmann SKK Polonia Warszawa 2 20 10.00
48. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 20 10.00
49. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 2 20 10.00
50. Anna Krawiec AZS Politechnika Korona Kraków 2 20 10.00
51. Kinga Banach Enea AZS Poznań 2 19 9.50
52. Weronika Telenga UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 19 9.50
53. Aleksandra Szymańska MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 19 9.50
54. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań 2 19 9.50
55. Natalia Gzinka MUKS Widzew Łódź 2 19 9.50
56. Martyna Majkut SKK Polonia Warszawa 2 19 9.50
57. Oliwia Radoń Politechnika Gdańska 2 19 9.50
58. Marlena Jurzica UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 19 9.50
59. Weronika Papiernik MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 19 9.50
60. Sandra Lewkowicz KS Wichoś Jelenia Góra 2 18 9.00
61. Marzena Mazur UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 17 8.50
62. Marika Jochańska KSK Stal Brzeg 1 17 17.00
63. Magdalena Ruta AZS Politechnika Korona Kraków 2 16 8.00
64. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz 2 16 8.00
65. Natalia Tyczkowska UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 16 8.00
66. Klaudia Teluk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 15 7.50
67. Angelika Ostasiewicz UKS Żak Nowy Sącz 2 15 7.50
68. Martyna Kotula Enea AZS Poznań 2 15 7.50
69. Marta Nowicka Enea AZS Poznań 2 15 7.50
70. Adriana Kopciuch ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 1 15 15.00
71. Natalia Domańska UKS 11 Siedlce 2 15 7.50
72. Kinga Kominek ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 14 7.00
73. Julia Perła MUKS Poznań 2 14 7.00
74. Justyna Kowalska SKK Polonia Warszawa 2 14 7.00
75. Natalia Rusińska UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 14 7.00
76. Alicja Falkowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 14 7.00
77. Natalia Ławicka Politechnika Gdańska 2 14 7.00
78. Martyna Borowiecka UKS SMS Łódź 2 14 7.00
79. Agnieszka Myślak UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 14 7.00
80. Patrycja Kryszka UKS SMS Łódź 2 13 6.50
81. Natalia Kopiec KS Wichoś Jelenia Góra 2 13 6.50
82. Izabela Błajda SKK Polonia Warszawa 2 13 6.50
83. Klaudia Budkiewicz MUKS Widzew Łódź 2 13 6.50
84. Marta Wrzochal Politechnika Gdańska 2 13 6.50
85. Daria Stelmach ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 1 13 13.00
86. Alicja Szloser Enea AZS Poznań 2 12 6.00
87. Marcelina Antosik KS Basket 25 Bydgoszcz 2 12 6.00
88. Martyna Boniecka UKS SMS Łódź 2 12 6.00
89. Karolina Skonka Politechnika Gdańska 2 12 6.00
90. Julia Dzieduszyńska KSK Stal Brzeg 2 12 6.00
91. Aleksandra Kędzierska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 11 5.50
92. Magdalena Klotzke Politechnika Gdańska 2 11 5.50
93. Patrycja Olejnik MUKS Poznań 2 11 5.50
94. Natalia Rozińska SKK Polonia Warszawa 2 11 5.50
95. Kinga Dzierbicka MUKS Widzew Łódź 1 10 10.00
96. Karolina Filipczak UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 10 5.00
97. Wiktoria Strzelczyk MUKS Poznań 2 10 5.00
98. Aleksandra Owca AZS Politechnika Korona Kraków 2 10 5.00
99. Karolina Olszewska MUKS Poznań 2 10 5.00
100. Sonia Frojdenfal UKS Żak Nowy Sącz 2 10 5.00
101. Katarzyna Dębek UKS 11 Siedlce 2 9 4.50
102. Natalia Błaszczak MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 9 4.50
103. Sabina Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 2 9 4.50
104. Anna Kolad SKK Polonia Warszawa 2 9 4.50
105. Natalia Wiaderkiewicz UKS SMS Łódź 2 9 4.50
106. Magdalena Ratajczak MUKS Widzew Łódź 2 9 4.50
107. Wiktoria Łozowiecka KS Wichoś Jelenia Góra 2 9 4.50
108. Alicja Wierzbicka KSK Stal Brzeg 2 8 4.00
109. Justyna Wachowiak TS Wisła Can-Pack Kraków 2 8 4.00
110. Izabela Cabaj UKS 11 Siedlce 2 8 4.00
111. Weronika Florek UKS Żak Nowy Sącz 2 8 4.00
112. Natalia Malaga AZS Politechnika Korona Kraków 2 8 4.00
113. Sara Wyczałkowska MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 8 4.00
114. Marika Kowalczyk KS Wichoś Jelenia Góra 2 8 4.00
115. Magdalena Retman UKS 11 Siedlce 2 7 3.50
116. Julia Natkaniec TS Wisła Can-Pack Kraków 2 7 3.50
117. Anna Górska Politechnika Gdańska 2 7 3.50
118. Kamila Płatek MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 7 3.50
119. Laura Dubaj ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 7 3.50
120. Julia Drop MUKS Widzew Łódź 1 7 7.00
121. Wiktoria Rzeźnik MUKS Widzew Łódź 2 6 3.00
122. Anita Plucińska Enea AZS Poznań 2 6 3.00
123. Diana Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 2 6 3.00
124. Klaudia Gertchen MUKS Widzew Łódź 2 6 3.00
125. Bibiana Puzdrowska MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 6 3.00
126. Agata Maciejewska UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 6 3.00
127. Justyna Fura MUKS WSG Supravis SISU Bydgoszcz 2 6 3.00
128. Oliwia Kukulak UKS Żak Nowy Sącz 2 5 2.50
129. Alicja Jóźwiak MUKS Poznań 2 5 2.50
130. Adrianna Gajos UKS SMS Łódź 2 5 2.50
131. Łucja Grzenkowicz MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 5 2.50
132. Delfina Misiuna KS Basket 25 Bydgoszcz 2 5 2.50
133. Katarzyna Śmietańska Politechnika Gdańska 2 5 2.50
134. Monika Weitz KS Basket 25 Bydgoszcz 2 4 2.00
135. Dorota Rybczyńska KS Basket 25 Bydgoszcz 2 4 2.00
136. Aleksandra Guzenda KSK Stal Brzeg 2 4 2.00
137. Katarzyna Sławińska KS Wichoś Jelenia Góra 2 4 2.00
138. Małgorzata Kniefel SKK Polonia Warszawa 2 4 2.00
139. Magdalena Szajtauer ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 1 4 4.00
140. Wiktoria Stala KSK Stal Brzeg 2 4 2.00
141. Kamila Ciężadło AZS Politechnika Korona Kraków 2 4 2.00
142. Bogna Gołochowicz Enea AZS Poznań 1 4 4.00
143. Zofia Korczak-Komorowska Politechnika Gdańska 2 4 2.00
144. Wiktoria Zasada KS Basket 25 Bydgoszcz 2 4 2.00
145. Marlena Papuga UKS SMS Łódź 2 4 2.00
146. Paulina Lipińska UKS Żak Nowy Sącz 2 4 2.00
147. Aleksandra Prokop KS Wichoś Jelenia Góra 2 4 2.00
148. Agata Siwińska Enea AZS Poznań 2 4 2.00
149. Martyna Policha MUKS Poznań 2 3 1.50
150. Marzena Małenda KS Wichoś Jelenia Góra 2 3 1.50
151. Oliwia Osipiak UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 3 1.50
152. Aleksandra Piechota SKK Polonia Warszawa 2 3 1.50
153. Dominika Pitala TS Wisła Can-Pack Kraków 2 3 1.50
154. Marta Tomczuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1 2 2.00
155. Oliwia Czermak MUKS Poznań 1 2 2.00
156. Weronika Jaworska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 2 1.00
157. Milena Sobczyk UKS SMS Łódź 2 2 1.00
158. Monika Górnik UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 2 1.00
159. Paulina Komar UKS 11 Siedlce 2 2 1.00
160. Hanna Holovkova AZS Politechnika Korona Kraków 1 2 2.00
161. Wiktoria Suwik KS Basket 25 Bydgoszcz 2 2 1.00
162. Patrycja Łukasik AZS Politechnika Korona Kraków 1 2 2.00
163. Martyna Michalska KSK Stal Brzeg 2 2 1.00
164. Sara Kwiatkowska UKS 11 Siedlce 2 2 1.00
165. Maria Kaczmarczyk UKS 11 Siedlce 2 2 1.00
166. Katarzyna Tomaszewska Politechnika Gdańska 2 2 1.00
167. Tatiana Biegańska UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 2 1.00
168. Jagoda Kuduk KS Wichoś Jelenia Góra 2 2 1.00
169. Karolina Masłowska MUKS Poznań 1 2 2.00
170. Katarzyna Stec UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 2 1.00
171. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 1 0.50
172. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 1 0.50
173. Weronika Zaworska SKK Polonia Warszawa 2 1 0.50
174. Natalia Biegańska UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 0 0.00
175. Magdalena Jabłońska UKS Żak Nowy Sącz 2 0 0.00
176. Weronika Mazur AZS Politechnika Korona Kraków 1 0 0.00
177. Honorata Pławiak KSK Stal Brzeg 2 0 0.00
178. Zuzanna Wróbel KSK Stal Brzeg 2 0 0.00
179. Monika Ziobro Enea AZS Poznań 2 0 0.00
180. Paulina Wionczek KSK Stal Brzeg 2 0 0.00
181. Adrianna Policha AZS Politechnika Korona Kraków 1 0 0.00
182. Aleksandra Dacka SKK Polonia Warszawa 1 0 0.00
183. Patrycja Szpakowska SKK Polonia Warszawa 2 0 0.00
184. Karolina Misiak UKS 11 Siedlce 1 0 0.00
185. Zuzanna Wawrynkiewicz TS Wisła Can-Pack Kraków 1 0 0.00
186. Weronika Dygul KS Basket 25 Bydgoszcz 1 0 0.00
187. Paulina Lachendro UKS La-Basket Piekary Śląskie 1 0 0.00
188. Emilia Jóźwicka KS Basket 25 Bydgoszcz 1 0 0.00
189. Patrycja Bogusz UKS 11 Siedlce 2 0 0.00
190. Paulina Grzymała UKS 11 Siedlce 2 0 0.00
191. Katarzyna Łukasik UKS Żak Nowy Sącz 2 0 0.00
192. Aleksandra Sendys MUKS Poznań 1 0 0.00
193. Zuzanna Zubek UKS Żak Nowy Sącz 2 0 0.00
194. Weronika Karpiszuk UKS Basket Aleksandrów Łódzki 1 0 0.00
195. Aleksandra Piasecka Enea AZS Poznań 1 0 0.00

NEWSLETTER PZKOSZ

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki.
W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji,
najważniejsze wydarzenia i informacje z polskich parkietów.

Sponsor Główny

Tauron

Sponsor Oficjalny Reprezentacji

Oficjalna piłka 3x3

Wilson

Partnerzy PZKosz

Molten Suzuki Polsat Sport News Przegląd Sportowy Onet.pl Festina Primavera Sklep Koszykarza GTM Mobil DIVISION B-2 SKLZ Radomskie Centrum Onkologii

Współpraca z PZKosz

Powiedz NIE dopingowi Ortomedsport