Czas do Rosja - Polska (turniej w Niemczech)

0d 0h 0m 0s

28.02.2015

Rozgrywki młodzieżowe

U22 kobiet: AZS PWSZ i Sportowa Politechnika w finale

Dwa zespoły z grupy A zagrają w niedzielę w finale U22 kobiet. AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski pokonał MUKS Poznań, zaś Sportowa Politechnika Gdynia, dzięki udanej pierwszej połowie ograła UKS Huragan Wołomin. Piąte miejsce w tej kategorii wiekowej zajęły koszykarki KS Basket 25 Bydgoszcz, które okazały się lepsze od MOS Ślęza Wrocław. Siódmym zespołem w kraju w tej kategorii wiekowej został UKS Basket Aleksandrów Łódzki.

08.02.2015

Rozgrywki

U22 kobiet: Trzeci dzień półfinałów

Ciekawe rozstrzygnięcia przyniósł ostatni dzień turniejów półfinałowych mistrzostw Polski do lat 22 kobiet. Do ostatnich sekund ważyły się losu awansu w grupie IV, gdzie rywalizowały tylko trzy zespoły, a o miejsach poszczególnych drużyn zdecydowały pojedyncze punkty koszowe. Emocji nie brakowało również w Gdyni i Gorzowie Wielkopolskim, gdzie w ostatnim dniu rywalizowały ze sobą drużyny bezpośrednio rywalizujące o drugie miejsce w tabeli.

07.02.2015

U22 kobiet: Drugi dzień półfinałów

W Gdyni, Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi oraz Bydgoszczy koszykarki do lat 22 rywalizują o awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski. Po dwóch dniach rywalizacji pewne miejsca w gronie ośmiu najlepszych drużyn w kraju w tej kategorii wiekowej mają: Sportowa Politechnika Gdynia (grupa I), AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (grupa II) oraz MUKS Poznań i MUKS Widzew Łódź (grupa IV). Awans z każdej grupy wywalczą po dwa najlepsze zespoły.