Czas do Rosja - Polska (turniej w Niemczech)

0d 0h 0m 0s

ROZGRYWKI: 1 Liga Mężczyzn

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Hubert Mazur GKS Tychy 18 298 16.56
2. Marcin Dymała Spójnia Stargard 18 292 16.22
3. Mikołaj Grod KSK Noteć Inowrocław 17 286 16.82
4. Marcin Kowalewski GKS Tychy 18 284 15.78
5. Tomasz Prostak meritumkredyt Pogoń Prudnik 18 281 15.61
6. Marcin Sroka Max Elektro Sokół Łańcut 18 280 15.56
7. Maciej Klima Max Elektro Sokół Łańcut 18 239 13.28
8. Aleksander Leńczuk Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 239 13.28
9. Jakub Koelner Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 238 13.22
10. Bartosz Wróbel AZS AGH Kraków 17 238 14.00
11. Patryk Gospodarek Astoria Bydgoszcz 18 235 13.06
12. Filip Zegzuła ACK UTH Rosa Radom 13 235 18.08
13. Hubert Pabian Spójnia Stargard 17 234 13.76
14. Marcin Salamonik GTK Gliwice 17 234 13.76
15. Tomasz Nowakowski meritumkredyt Pogoń Prudnik 18 233 12.94
16. Piotr Wieloch Biofarm Basket Poznań 18 232 12.89
17. Tomasz Stępień Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 229 12.72
18. Adrian Suliński Kotwica Kołobrzeg 18 224 12.44
19. Damian Tokarski MKS Znicz Basket Pruszków 17 223 13.12
20. Rafał Król SKK Siedlce 17 221 13.00
21. Damian Janiak Spójnia Stargard 18 219 12.17
22. Marcin Bluma Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 217 12.06
23. Bartosz Pochocki KSK Noteć Inowrocław 17 216 12.71
24. Filip Struski Biofarm Basket Poznań 18 214 11.89
25. Łukasz Bodych Kotwica Kołobrzeg 18 211 11.72
26. Damian Cechniak MKS Znicz Basket Pruszków 18 209 11.61
27. Grzegorz Kukiełka Legia Warszawa 18 202 11.22
28. Alan Czujkowski Max Elektro Sokół Łańcut 17 200 11.76
29. Paweł Bogdanowicz meritumkredyt Pogoń Prudnik 18 199 11.06
30. Paweł Pawłowski Kotwica Kołobrzeg 17 198 11.65
31. Adrian Mroczek-Truskowski meritumkredyt Pogoń Prudnik 15 197 13.13
32. Paweł Zmarlak GTK Gliwice 17 193 11.35
33. Tomasz Madziar MKS Znicz Basket Pruszków 18 192 10.67
34. Karol Pytyś Spójnia Stargard 18 192 10.67
35. Kacper Radwański GTK Gliwice 18 189 10.50
36. Rafał Sobiło SKK Siedlce 15 187 12.47
37. Maciej Maj AZS AGH Kraków 17 185 10.88
38. Jerzy Koszuta Max Elektro Sokół Łańcut 15 185 12.33
39. Dawid Adamczewski KSK Noteć Inowrocław 17 184 10.82
40. Jakub Krawczyk AZS AGH Kraków 17 182 10.71
41. Marcin Pławucki SKK Siedlce 17 181 10.65
42. Grzegorz Mordzak meritumkredyt Pogoń Prudnik 13 181 13.92
43. Mateusz Bierwagen Astoria Bydgoszcz 17 174 10.24
44. Tomasz Andrzejewski Legia Warszawa 15 170 11.33
45. Patryk Przyborowski Kotwica Kołobrzeg 18 167 9.28
46. Adrian Kordalski MKS Znicz Basket Pruszków 17 166 9.76
47. Michał Aleksandrowicz Legia Warszawa 16 163 10.19
48. Adam Metelski Biofarm Basket Poznań 18 161 8.94
49. Wojciech Barycz GKS Tychy 16 160 10.00
50. Adam Linowski Legia Warszawa 18 156 8.67
51. Sebastian Szymański Max Elektro Sokół Łańcut 18 156 8.67
52. Mateusz Fatz Astoria Bydgoszcz 18 153 8.50
53. Wojciech Fraś Spójnia Stargard 16 153 9.56
54. Damian Szymczak SKK Siedlce 17 153 9.00
55. Tomasz Deja GKS Tychy 16 152 9.50
56. Patryk Nowerski meritumkredyt Pogoń Prudnik 18 151 8.39
57. Szymon Kiwilsza Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 151 8.39
58. Tomasz Bzdyra GKS Tychy 18 151 8.39
59. Łukasz Ratajczak GTK Gliwice 18 151 8.39
60. Maciej Rostalski Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 150 8.33
61. Rafał Rajewicz SKK Siedlce 15 148 9.87
62. Dorian Szyttenholm Astoria Bydgoszcz 17 143 8.41
63. Damian Pieloch GTK Gliwice 15 142 9.47
64. Łukasz Pacocha Legia Warszawa 15 141 9.40
65. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17 139 8.18
66. Marceli Dziemba GTK Gliwice 18 139 7.72
67. Piotr Robak Legia Warszawa 17 136 8.00
68. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17 134 7.88
69. Michał Sadło ACK UTH Rosa Radom 17 132 7.76
70. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 18 132 7.33
71. Marcel Wilczek Legia Warszawa 13 129 9.92
72. Filip Czyżnielewski Astoria Bydgoszcz 18 129 7.17
73. Szymon Milczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 127 7.06
74. Maciej Raczyński Spójnia Stargard 18 127 7.06
75. Marek Zywert Max Elektro Sokół Łańcut 17 125 7.35
76. Maciej Bojanowski ACK UTH Rosa Radom 9 124 13.78
77. Radosław Basiński GKS Tychy 18 123 6.83
78. Mateusz Szczypiński ACK UTH Rosa Radom 18 122 6.78
79. Mateusz Kasiński Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 119 6.61
80. Mikołaj Stopierzyński MKS Znicz Basket Pruszków 14 119 8.50
81. Jakub Stanios ACK UTH Rosa Radom 18 116 6.44
82. Mikołaj Motel Astoria Bydgoszcz 18 116 6.44
83. Stanferd Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 115 6.39
84. Łukasz Wilczek Legia Warszawa 18 115 6.39
85. Marek Piechowicz GKS Tychy 18 114 6.33
86. Nikodem Sirijatowicz Jamalex Polonia 1912 Leszno 12 113 9.42
87. Jakub Fiszer Biofarm Basket Poznań 18 112 6.22
88. Bartłomiej Podworski AZS AGH Kraków 17 111 6.53
89. Damian Kalinowski AZS AGH Kraków 16 108 6.75
90. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 18 107 5.94
91. Aaron Weres SKK Siedlce 17 107 6.29
92. Aleksander Filipiak GTK Gliwice 18 106 5.89
93. Wojciech Zub GKS Tychy 14 105 7.50
94. Piotr Hałas GKS Tychy 14 104 7.43
95. Tomasz Zych AZS AGH Kraków 13 104 8.00
96. Seid Hajrić ACK UTH Rosa Radom 11 103 9.36
97. Mateusz Jarmakowicz Legia Warszawa 9 103 11.44
98. Radosław Trubacz Jamalex Polonia 1912 Leszno 18 102 5.67
99. Marek Szumełda-Krzycki AZS AGH Kraków 14 101 7.21
100. Andrzej Paszkiewicz MKS Znicz Basket Pruszków 15 100 6.67
101. Karol Obarek ACK UTH Rosa Radom 18 100 5.56
102. Karol Szpyrka GKS Tychy 18 99 5.50
103. Paweł Lewandowski Spójnia Stargard 18 97 5.39
104. Szymon Szymański ACK UTH Rosa Radom 18 95 5.28
105. Michał Kierlewicz MKS Znicz Basket Pruszków 18 95 5.28
106. Bartłomiej Ornoch MKS Znicz Basket Pruszków 18 92 5.11
107. Robert Cetnar MKS Znicz Basket Pruszków 16 91 5.69
108. Michał Jędrzejewski GTK Gliwice 18 89 4.94
109. Paweł Śpica Spójnia Stargard 18 85 4.72
110. Marcel Kliniewski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 85 4.72
111. Sebastian Dąbek Astoria Bydgoszcz 18 84 4.67
112. Michał Kwiatkowski KSK Noteć Inowrocław 10 83 8.30
113. Maciej Muskała Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 80 4.44
114. Artur Włodarczyk Kotwica Kołobrzeg, AZS AGH Kraków 15 80 5.33
115. Kamil Czosnowski SKK Siedlce 18 80 4.44
116. Rafał Kulikowski Max Elektro Sokół Łańcut 16 76 4.75
117. Paweł Krefft Astoria Bydgoszcz 15 76 5.07
118. Łukasz Paul Astoria Bydgoszcz 16 76 4.75
119. Mateusz Migała Biofarm Basket Poznań 15 76 5.07
120. Kamil Maciejewski KSK Noteć Inowrocław 17 75 4.41
121. Kamil Hanke Kotwica Kołobrzeg 18 73 4.06
122. Maciej Parszewski ACK UTH Rosa Radom 16 72 4.50
123. Sebastian Laydych Astoria Bydgoszcz 15 71 4.73
124. Adrian Barszczyk Astoria Bydgoszcz 15 70 4.67
125. Kamil Sulima Legia Warszawa, AZS AGH Kraków 13 67 5.15
126. Grzegorz Malewski Legia Warszawa 15 67 4.47
127. Marc-Oscar Sanny Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17 67 3.94
128. Bartosz Czerwonka Max Elektro Sokół Łańcut 18 66 3.67
129. Adam Lisewski KSK Noteć Inowrocław 17 66 3.88
130. Jacek Balawender Max Elektro Sokół Łańcut 18 66 3.67
131. Dawid Neumann Kotwica Kołobrzeg 16 64 4.00
132. Norbert Kujon meritumkredyt Pogoń Prudnik 15 60 4.00
133. Rafał Stefanik SKK Siedlce 18 59 3.28
134. Michał Lipiński Zetkama Doral Nysa Kłodzko 13 55 4.23
135. Seweryn Sroczyński KSK Noteć Inowrocław 17 54 3.18
136. Mikołaj Kurpisz Biofarm Basket Poznań 15 54 3.60
137. Mateusz Gos ACK UTH Rosa Radom 18 53 2.94
138. Przemysław Malona Jamalex Polonia 1912 Leszno 17 52 3.06
139. Iwan Wasyl AZS AGH Kraków 15 49 3.27
140. Patryk Stankowski Biofarm Basket Poznań 17 47 2.76
141. Mateusz Moczulski meritumkredyt Pogoń Prudnik 9 46 5.11
142. Hubert Wierzbicki KSK Noteć Inowrocław 17 45 2.65
143. Dominik Rutkowski GTK Gliwice 14 45 3.21
144. Michał Borówka AZS AGH Kraków 17 45 2.65
145. Grzegorz Podulka GTK Gliwice 15 44 2.93
146. Jarosław Bartkowiak meritumkredyt Pogoń Prudnik 16 42 2.63
147. Łukasz Sobuta ACK UTH Rosa Radom 10 35 3.50
148. Damian Zapert SKK Siedlce 12 35 2.92
149. Marcin Weselak GTK Gliwice 17 34 2.00
150. Wojciech Frąckowiak Biofarm Basket Poznań 10 32 3.20
151. Marcin Nędzi SKK Siedlce 15 32 2.13
152. Szymon Ryżek Biofarm Basket Poznań 10 31 3.10
153. Rafał Zgłobicki AZS AGH Kraków 13 31 2.38
154. Dawid Gruszczyński Biofarm Basket Poznań 16 31 1.94
155. Adam Brenk Jamalex Polonia 1912 Leszno 14 26 1.86
156. Krzysztof Krajniewski Max Elektro Sokół Łańcut 13 25 1.92
157. Daniel Nieporęcki MKS Znicz Basket Pruszków 9 22 2.44
158. Michał Krawiec meritumkredyt Pogoń Prudnik 11 21 1.91
159. Gracjan Dobriański Kotwica Kołobrzeg 11 19 1.73
160. Paweł Bodych Spójnia Stargard 12 16 1.33
161. Damian Szczepanik KSK Noteć Inowrocław 12 12 1.00
162. Maciej Krówczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 10 2 0.20

NEWSLETTER PZKOSZ

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki.
W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji,
najważniejsze wydarzenia i informacje z polskich parkietów.

Sponsor Główny

Tauron

Sponsor Oficjalny Reprezentacji

Oficjalna piłka 3x3

Wilson

Partnerzy PZKosz

Molten Suzuki Polsat Sport News Przegląd Sportowy Onet.pl Festina Primavera Sklep Koszykarza GTM Mobil DIVISION B-2 SKLZ Radomskie Centrum Onkologii

Współpraca z PZKosz

Powiedz NIE dopingowi Ortomedsport